bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Letní super akce s produkty BULDOK. Akce platí od 1. 7. – 31. 8. 2024

Máme tu pro vás letní super akci plnou kvalitní stavební chemie Buldok, kde najdete širokou škálu špičkových produktů za skvělé ceny, které by neměly chybět u žádného stavebního projektu. Ke každému balení 12 kusů dostanete zdarma 1 ks lepidla MEGA-FIX. Navíc při objednávce nad 5 000 Kč zboží uvedeného v letáku obdržíte 6 ks piv ZDARMA!

Je čas to slepit s produkty za akční ceny! Akce platí od 9. 4. do 30. 6. 2024

Potřebují vaši zákazníci něco zabalit, spojit, označkovat, krýt, utěsnit, spojit nebo opravit? V naší akci „Je čas to slepit“ najdete vše, co by mohli potřebovat k pevným spojům od lepidel po lepicí pásky, průmyslové tavné pistole a sekundová lepidla.

Stěhujeme naše skladové prostory

Rádi bychom Vás informovali o provozu společnosti METRUM během stěhování našeho skladu. Vzhledem k této události dojde k dočasnému omezení expedice zboží. Posledním dnem, kdy budeme expedovat vaše objednávky, bude čtvrtek 11. dubna 2024. První expedice proběhnou v pátek 19. dubna 2024.

BULDOK: Ověřená kvalita v novém designu

Už jste to slyšeli? Na trhu stavební chemie a čisticích prostředků se objevil nový hráč, který má velké plány. Jmenuje se BULDOK a vznikl sloučením dvou značek, Český stavitel a Buldok. S novým BULDOKem ovšem přichází revoluce. Naše zboží už můžete nacházet pod novým a svěžím designem s vylepšenou recepturou, a v následujících řádcích vám vysvětlíme proč.

Jarní úklid volá! Objevte produkty pro čistý dům, domácnost a zahradu

K jarnímu úklidu bezpochyby patří čištění a celková údržba domu. A jak jinak, než s těmi správnými čističi! Potřebují-li vaši zákazníci odstranit nečistoty z fasády nebo střechy, vydrhnout gril nebo například vyčistit oblíbené křeslo, tak potom jim jen stačí správně pomoct s výběrem a úklid může začít!

Zaváděcí akce na produkty značky BULDOK. Akce platí od 19.3. – 30.4.2024

Značky Český stavitel a Buldok spojily své síly a nově budete nacházet všechny produkty pod jednou značkou BULDOK. Nový název, nový design, kvalita však zůstává pořád stejně vysoká. Produkty můžete nyní vyzkoušet za zaváděcí ceny! Navíc ke každému objednanému kartonu zboží obdržíte zdarma dárek v podobě multifunkční špachtle v hodnotě 110 Kč nebo aplikační pistole v hodnotě 221 Kč. Objednávky nad 5000 Kč dostanou navíc six pack piva.

Přivítejte jaro s produkty za akční ceny! Akce platí od 26. 2. do 30. 4. 2024

Chystají se vaši zákazníci tvořit velikonoční dekorace, zdobit svou zahradu nebo jen oživit svůj dům pestrými a originálními nápady? V naší akci Jaro plné barev najdete širokou škálu produktů za akční ceny.

Zahajte stavební sezónu s produkty za akční ceny! Akce platí od 5. 2. do 28. 3. 2024

Chystáte se renovovat, upravovat nebo vylepšovat váš dům a zahradu? Vše, co vám přijde při práci vhod, najdete v našich nových akčních letácích za skvělé ceny. Vybavte se na novou sezónu produkty, na které se můžete spolehnout.

Provozní doba během vánočních svátků

Rádi bychom Vás informovali o provozu společnosti METRUM během letošních vánočních svátků a nového roku. Posledním dnem, kdy budeme expedovat vaše objednávky, bude středa 20. prosince 2023. První expedice v příštím roce proběhne ve čtvrtek 4. ledna 2024.

Perlinka 145 nejžhavější technologická novinka v portfoliu

Rednet 145 je sklo-vláknitá armovací perlinka, která slouží pro vyztužení vnitřních i vnějších cementových malt a polymerových omítek.