bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Jarní úklid volá! Objevte produkty pro čistý dům, domácnost a zahradu


K jarnímu úklidu bezpochyby patří čištění a celková údržba domu. A jak jinak, než s těmi správnými čističi! Potřebují-li vaši zákazníci odstranit nečistoty z fasády nebo střechy, vydrhnout gril nebo například vyčistit oblíbené křeslo, tak potom jim jen stačí správně pomoct s výběrem a úklid může začít!

Pro čistou a odolnou fasádu

Zima byla dlouhá, je načase se zase pořádně postarat o vaše krásné domovy. Správně ošetřená fasáda je základ každého domu. Proto by vaši určitě měli sáhnout po čistícím prostředku, který jim pomůže odstranit z fasády různé nečistoty, konkrétně BULDOK Čistič fasády dostupný v několika variantách. Zdravý vzhled a delší životnost očištěné fasády podpoří přípravkem BULDOK Odolná fasáda. O střechu se jim postará BULDOK Mechstop, který spolehlivě odstraní mechy, řasy a další nečistoty. 

Pro ochranu fasády, ale i dalších minerálních savých povrchů, bychom vašim zákazníkům doporučili použít emulzi WATERSTOP PROFI nebo WATERSTOP NANO. Díky impregnaci Waterstopem odolají povrchy lépe povětrnostním vlivům a vydrží déle bez nutnosti dalšího zásahu.

 

Vaše radovánky pěkně v čistém

A když už je o povrch domu postaráno, tak je na řadě vyčistit i například domečky čtyřnohých mazlíčků a pořádně připravit grily na další sezónu. K odstranění nečistot a pachů v domku pro psa se skvěle hodí BULDOK Odstraňovač skvrn a zápachu. Můžete jej využít i v domácnosti pro vyčištění gauče nebo koberců. K čištění grilů nebo jejich roštů doporučujeme BULDOK Čisté grily a trouby. Použití je opravdu snadné – stačí když jej váš zákazník nastříká na znečištěné místo, nechá pár minut působit, setře hadříkem a je to. 

 

Vraťte zahradám jejich krásu

Kromě domu si jistě po dlouhé zimě i zahrada zaslouží kvalitní údržbu. Třeba taková jezírka jsou velmi častým estetickým prvkem zahradních prostorů. Jezírka často trpí znečištěním a jsou zamořena řasami. Proto vaši zákazníci na čištění potřebují použít kvalitní produkty, jako je BULDOK Čistá jezírka. Jedná se sypkou bakteriálně-enzymatickou směs, která zbaví jezírka a zahradní rybníčky zelených řas a voda bude průzračně čistá, že bude zbytečné mít doma zrcadlo. 

Dále určitě není na škodu v rámci jarní očistné kúry, vyčistit i septiky, čističky odpadních vod nebo žumpy u domu. S tímto „problémem“ můžete svým zákazníkům pomoci prostřednictvím přípravku BULDOK Čisté septiky, který jejich čističky odpadních vod zbaví nepříjemného zápachu a organických usazenin. A když jsme u toho odpadu, tak na škodu určitě není ani BULDOK Urychlovač kompostu, který pomáhá s rozložením bioodpadu a zahradního odpadu aerobním způsobem.