bubble Specialista na lepidla, tmely a stavební chemii.
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky

Stavební chemie - produkty a servis

Divize Stavební chemie firmy METRUM s.r.o. se zabývá dovozem a prodejem stavební chemie, lepidel, a tmelů pro stavebnictví a průmysl. Zároveň vyrábíme a prodáváme stavební chemii vlastních značek Český stavitel a Buldog. Naše produkty Dřevosan či Penetrace S 2802 A jsou na trhu stavební chemie skutečné legendy.

Divize Stavební chemie
Divize Stavební chemie obsluhuje zákazníky z řad velkoobchodů, maloobchodních prodejen i specializovaných e-shopů. Vybrané produktové řady dodáváme také koncovým zákazníkům z řad profesionálů ve stavebnictví a dřevařském průmyslu.
Český stavitel
Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značka METRUM s.r.o. operující na českém trhu od roku 2004.

Ochrana dřeva Dřevosan
Ochranné přípravky na dřevo značky Dřevosan® tvoří ucelenou řadu výrobků, které zákazníkovi nabízí komplexní ochranu dřevěných konstrukcí v interiéru a exteriéru.

Kategorie nabízených výrobků

Vyberte kategorii z oblasti stavební chemie, která vás zajímá.

nebo si prohlédněte naši nabídku v oblasti PRŮMYSLOVÉHO LEPENÍ

Proč vybrat za dodavatele METRUM?

Nejsme pouze dodavatelem širokého spektra produktů, svým zákazníkům poskytujeme komplexní servis. Dodáním produktu ale naše práce nekončí, jako stejně důležitou vnímáme také práci s personálem zákazníka. Prováníme odborná školení a praktické semináře pro pracovníky výroby, technology a konstruktéry. Obchodní zástupci své zákazníky pravidelně navštěvují.

více informací o nás

Naše značky

logo_cesky_stavitel
logo_buldok
logo_drevosan
logo_cartell
logo_locktip
logo_locktape
logo_koopmans