Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde.
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Čistá a odolná fasáda

Rostliny jako řasy, mechy, lišejníky a houby představují půvabný prvek v romantickém prostředí zahrady či lesa. Bohužel, na fasádách a střechách domů už tolik oblíbené nejsou. Tyto nepříjemné povlaky se často objevují na severních a západních stranách budov, a to již po několika letech. Jarní úklid, renovace a opravy opláštění jsou běžnými povinnostmi pro domácí kutily. Co dělat, když přes veškerou péči o okapy, mytí a opravy fasády přetrvává problém s "zelenáním"?

Májová akce na hydroizolaci je tady!

Prohlašujeme květen za měsíc staveb! A proto jsme se rozhodli pro vás připravit akci na jednosložkovou hydroizolaci a tekutou lepenku, která potrvá celý měsíc! Při nákupu těchto dvou produktů totiž získáte těsnicí pás pro hydroizolaci zdarma! To vše od značky Český stavitel, která je hrdým parťákem všech českých kutilů. Při koupi 5 kg hydroizolace nebo 8 kg tekuté lepenky od nás dostanete 3 metry těsnícího pásu zdarma. Pokud vezmete větší balení 15 kg hydroizolace nebo 20 kg tekuté lepenky, dostanete 5 m těsnícího pásu zdarma.

Nepodceňte jarní údržbu domu a zahrady!

Hurá, zima je za námi a vy můžete na prodejny konečně v plné síle vypustit všechny produkty, které se týkají jarních prací kolem domu. A my vám v tom ještě více pomůžeme! Připravili jsme pro vás dubnovou akci na produkty, které jsou přímo určeny pro práci kolem domu a na zahradě. Pro lepší přehlednost jsme je rovnou rozdělili do tří kategorií.

Zásobte se stavební chemií od ČS

Stavební sezona pomalu ale jistě nabírá na obrátkách. A je tak nejvyšší čas doplnit si zásoby kvalitní stavební chemie od Českého stavitele dřív, než stavbychtiví zákazníci zaklepou na dveře.

Příprava exteriéru domu na jarní sezonu

S příchodem jara se na vás určitě vaši zákazníci obrátí s tím, že chtějí dát fasádě, zahradnímu nábytku, pergole a celkově dekoracím kolem domu svěží vzhled. A my pro vás máme pár tipů na produkty, které jim v tom skvěle pomůžou!

S příchodem Velikonoc přichází i Velikonoční akce

Velikonoce jsou za rohem a je potřeba se na ně pořádně připravit. Vaši zákazníci budou jistě nedočkaví a budou si chtít své domovy hezky vyzdobit nějakou ručně vytvořenou dekorací. A to je důvod, proč jim jít naproti!

Vybavte se na stavební sezonu 2023 zbožím za skvělé ceny!

Abychom vám usnadnili stavební práce na začátek roku 2023, tak jsme se rozhodli, že pro více než 60 položek připravíme akční ceny! Zásobte se ještě předtím, než se objeví první jarní paprsky a práce na stavbě se rozjedou naplno.

Provozní doba během vánočních svátků

Rádi bychom Vás informovali o provozu společnosti METRUM během letošních vánočních svátků a nového roku. Posledním dnem, kdy budeme expedovat vaše objednávky, bude úterý 20. prosince 2022. První expedice v příštím roce proběhne v úterý 3. ledna 2023.

Usnadněte si práci v chladném počasí

Připravili jsme pro vás dva tipy na skvělé produkty, které vašim zákazníkům pomohou s prací v podmínkách podzimu a zimy. A navíc mají spoustu výhod, které u jiných produktů v této kategorii nenajdete.

Zimní akce dorazila na pulty vašich prodejen!

Nenechte své zákazníky zahálet ani v zimním období. Kdy jindy si můžou zvelebit své dílničky nebo se pustit do drobných oprav svých domácností, když ne v zimě. Připravili jsme proto pro vás akci na doplnění zásob vašich prodejen!