Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde .
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Nejlepší pomocník při výběru správné střešní membrány


Přestaňte si lámat hlavu s tím, jak vybrat tu správnou střešní membránu nebo parotěsnou fólii. Tomu je odteď díky našemu přehledu parametrů produktů COROTOP konec. Připravili jsme jednoduchý návod na výběr té správné střešní membrány nebo parotěsné fólie COROTOP pro vaše zákazníky.

Průvodce produkty Corotop najdete zde.

Rozdíly mezi fóliemi a membránami jsou zásadní a mají velký vliv na funkci celého střešního systému. Ať už se jedná o počet vrstev, kombinaci materiálů, mechanickou a teplotní odolnost nebo využití pro určitý sklon střechy, je potřeba vždy vybrat tu správnou variantu pro konkrétní střechu a podmínky, kterým budou fólie a membrány vystaveny.

Dali jsme proto dohromady praktický přehled produktů COROTOP, který vám pomůže přesně určit, který typ membrány nebo fólie je pro střechu vašich zákazníků ten nejvhodnější na základě jasně definovaných parametrů.

Leták jsme přehledně rozdělili na jednotlivé kategorie podle toho, k čemu jsou produkty určeny. Najdete zde:

U každého produktu COROTOP ihned uvidíte jeho největší výhody a nejdůležitější vlastnosti. Kompletní přehled všech vlastností, certifikací, doplňkových informací nebo možností využití pak najdete na druhé straně v přehledné tabulce.

Odkaz ke stažení letáku najdete zde. Leták vám samozřejmě poskytneme i v tiskové kvalitě, abyste si jej mohli vytisknout a mít jej vždy po ruce.