bubble Specialista na lepidla, tmely a stavební chemii.
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky

Průmyslová lepidla - produkty a servis

Jsme oficiální dovozce průmyslových lepidel zn. LOXEAL pro Českou republiku a Slovensko. V nabídce máme další evropské i vlastní značky průmyslového lepení, aby šířka sortimentu odpovídala potřebám trhu.

Divize Průmyslová lepidla
Dodáváme kompletní portfolio produktů v oblasti lepení, tmelení, čištění a úpravy povrchů. Jsme oficiální dovozce zn. LOXEAL pro ČR a SR.
Komplexní servis
Svým zákazníkům poskytujeme komplexní servis. Vybereme nejvhodnější typ lepidla či tmelů, zajistíme pevnostní zkoušky a technickou dokumentaci.
Politika kvality
Veškeré firemní procesy sledujeme, kontrolujeme a vyhodnocujeme v souladu s požadavky norem ISO 9001. Produkty LOXEAL jsou navíc certifikovány v oblasti managementu životního prostředí podle norem ISO 14001.

Kategorie nabízených výrobků

Vyberte kategorii z oblasti průmyslových lepidel, která vás zajímá.

nebo si prohlédněte naši nabídku v oblasti STAVEBNÍ CHEMIE

Proč vybrat za dodavatele METRUM?

Nejsme pouze dodavatelem širokého spektra produktů, svým zákazníkům poskytujeme komplexní servis. Dodáním produktu ale naše práce nekončí, jako stejně důležitou vnímáme také práci s personálem zákazníka. Prováníme odborná školení a praktické semináře pro pracovníky výroby, technology a konstruktéry. Obchodní zástupci své zákazníky pravidelně navštěvují.

více informací o nás

Naše značky

logo_loxeal
logo_locktip
logo_lockfix
logo_cartell
logo_tesa