bubble Specialista na lepidla, tmely a stavební chemii.
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky

O nás

METRUM s. r. o. 

Specialista na lepidla, tmely a chemii

 

Jsme česká společnost s dlouholetou TRADICÍ, která se už od počátku 90. let minulého století zabývá VÝROBOU, DOVOZEM a DISTRIBUCÍ především LEPIDEL, TMELŮ, TAVNÝCH PISTOLÍ a NÁPLNÍ, STAVEBNÍ a JINÉ CHEMIE. Patří k ní jak kvalitní produkty, tak i přátelský přístup a samozřejmostí je proškolený personál, díky kterému může společnost poskytovat také profesionální odborné poradenství. V nabídce dvou divizí, Stavební chemie a divize Průmyslového lepení, najdete výrobky pro STAVEBNICTVÍ, PRŮMYSL, ŘEMESLA i HOBBY. Vše, co je potřeba pro rekonstrukci a stavbu.

 

Nejznámější a zároveň také nejstarší značkou je ČESKÝ STAVITEL®, který se na trhu objevuje již více než 10 let. Tato značka je zárukou kvality, která zahrnuje přísady do betonů a malt, tmely a silikony, montážní pěny nebo chemické kotvy. Naší další významnou značkou je BULDOK. Jedná se o řadu čisticích prostředků na koupelny, krby, rez a mnoho dalšího.

 

METRUM s.r.o. je výhradním distributorem značek CARTELL, LOXEAL, LOCKTIP. Zároveň je významným distributorem značek DEN BRAVEN, DŘEVOSAN, DUVILAX, ALKAPRÉN, DISTYK, TRELLEBORG, TECTANE, POLYCOL a dalších.

 

Setkat se s námi a naší prací můžete prostřednictvím veletrhů a dalších předváděcích akcí. Divize Průmyslového lepení se pravidelně účastní sklářského sympozia IGS v Novém Boru a účastníme se také Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

                                                                                                                                                                                                                                             

Historie Firmy

Společnost byla založena roku 1992 Ing. Jiřím Zapletalem. Až do roku 2006 sídlila v Kokorách. V roce 2001 se firma transformovala do právnické osoby pod názvem METRUM s.r.o. V listopadu t. r. získala certifikát ISO 9002. V červnu 2003 proběhla recertifikace na ISO 9001.V roce 2007 se společnost METRUM s.r.o. přestěhovala do nových a větších prostor v Přerově.

 

Od roku 2017 je pro naše obchodní partnery spuštěn nový objednávkový web, který usnadňuje orientaci v naší nabídce. Zatím poslední změnou je, že od poloviny roku 2018 se postupně začal měnit DESIGN výrobků.

 

 

Firma METRUM s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 15556, IČ: 25364286.