Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde.
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Provozní doba během vánočních svátků

Rádi bychom Vás informovali o provozu společnosti METRUM během letošních vánočních svátků a nového roku. Posledním dnem, kdy budeme expedovat vaše objednávky, bude úterý 20. prosince 2022. První expedice v příštím roce proběhne v úterý 3. ledna 2023.

Usnadněte si práci v chladném počasí

Připravili jsme pro vás dva tipy na skvělé produkty, které vašim zákazníkům pomohou s prací v podmínkách podzimu a zimy. A navíc mají spoustu výhod, které u jiných produktů v této kategorii nenajdete.

Zimní akce dorazila na pulty vašich prodejen!

Nenechte své zákazníky zahálet ani v zimním období. Kdy jindy si můžou zvelebit své dílničky nebo se pustit do drobných oprav svých domácností, když ne v zimě. Připravili jsme proto pro vás akci na doplnění zásob vašich prodejen!

Podzim alias tvůrčí období se hlásí o slovo

Podzim je tady. Dětem skončily prázdniny a vrací se do školy, ze stromů začaly padat různé listy a příroda se chystá na zimu. Nejvyšší čas pro vás zásobit své prodejny produkty, které přímo vybízejí ke kreativitě – tavnými pistolemi a náplněmi do nich nebo třeba krycími spreji v různých odstínech nebo imitacích povrchů! Protože nastává období, kdy si lidé – vaši zákazníci, začnou chystat své domovy na různé podzimní a zimní svátky – Dušičky, Mikuláš nebo Vánoce, či si jen budou chtít vyzdobit své obydlím dekorací zapadající do aktuální sezony. A co že pro vás máme připraveno?

Čištění skladů ještě nekončí! Tuto akci určitě nepropásněte...

Sleva až 82 % na produkty pro stavbu, lepení a stavební chemii. Pro velký úspěchprodlužujeme výprodejovou akci až do KONCE ZÁŘÍ!Zlevnili jsme pro vás více než 80 výrobků a některé až o 82 %. Doplňte sisklady a regály zbožím za bezkonkurenční ceny. Dokud ještě nějaké zboží máme. Protože zásoby se tenčí stejně rychle jako se zkracují dny spříchodem podzimu.

Těsnicí pásky a tmely jako prostředek pro snížení výdajů

Pomozte vašim zákazníkům a nabídněte jim možnost, jak nezatěžovat rodinné rozpočty více než je nezbytně nutné. V nabídce METRUM máme několik produktů, které jim umožní snížit tepelné ztráty v hlavní topné sezoně a tím i ušetřit celkem vysokou částku za topení. U běžných oken a dveří, pokud je použita těsnící páska správné tloušťky a správného profilu, může váš zákazník snížit tepelné úniky až o 20 %. A to už za řeč stojí, co myslíte?

Podzim a zima na vlně tavného lepení

Blíží se tvořivé období letošního roku. Nenechte své zákazníky ve štychu a zásobte se pomůckami pro kreativní práci již nyní! Tavná pistole a tavné tyčinky jsou základem pro ty nejkrásnější podzimní věnce, dušičkovou výzdobu nebo vánoční řetězy a svíčky. Tvoření zdar!

Sleva až 82 % na produkty pro stavbu, lepení a stavební chemii. Využijte akci, která se už letos nemusí opakovat.

Zlevnili jsme pro vás více než 80 výrobků a některé až o 82 %. Doplňte si vlastní sklady včas, protože podobná akce se nemusí opakovat. Náš výprodej skladových zásob vás rozhodně nenechá chladnými ani v parném létě! Skočte si k nám na e-shop udělat radost vašemu obchodu nebo stavbě…

Potřebujete betonovat, ale nemůžete sehnat ocelové výztuhy? Nevadí, máme řešení.

Potřebujete betonovat, ale nikde nemůžete sehnat kari sítě ani jiné ocelové výztuhy? A když je najdete, stojí násobně víc než dřív? Tak nečekejte na naskladnění a podívejte se na naše funkční řešení, které ocel nepotřebuje a v některých případech ji dokonce předčí. Říkáme mu „kari síť v sáčku“ a opravdu tak funguje. Nečekejte na ocel, betonujte moderně.

Chceme vám být blíž! Nově vstupujeme na Instagram.

Naši zákazníci, obchodní partneři i vy všichni hobíci a domácí kutilové jste naší hnací silou a často důvodem pro rozšíření našeho sortimentu. A chceme být zkrátka tam, kde jste vy. I proto jsme se rozhodli vyslyšet přání a prorazit na sociální síti Instagram, kde vás budeme zásobovat kutilskými tipy, radami, recenzemi výrobků či fotkami z realizací. Sledujte nás!