bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

ECOLEUM: Nejlepší a nejšetrnější péče o dřevěné zahradní prvky

Dřevo je univerzálním, nadčasovým a velmi oblíbeným materiálem pro venkovní konstrukce jako jsou lavičky, ploty, altánky, můstky, které tvoří nedílnou součást každé zahrady či terasy. Dřevěné prvky jsou však vystavovány nepříznivým povětrnostním podmínkám, které mu ubírají na životnosti. Stačí jim však dopřát správnou péči, která zajistí jejich vysokou odolnost! Hluboce penetrující přípravek ECOLEUM vám zaručí profesionální a spolehlivou ochranu dřeva.

METRUM Čistá fasáda – zdravá a odolná tvář Vašeho domu

Řasy, mechy, lišejníky a houby se hodí do romantického zákoutí zahrady nebo lesa, na stěnách a střechách domů už ale takovou hitparádou nejsou. Velmi často se vyskytují na severních a západních stranách fasád, a vytvoří nevzhledný povlak dokonce již během několika málo let. Jarní úklid, renovace a opravy opláštění budov patří ke každoročním rituálům kutilů. Co dělat, když i přes kontrolu okapů, mytí a opravy fasády se u vás “zeleni” daří?

Český stavitel: Parťák pro kutily i profíky

Hodnotu, estetiku a funkčnost nemovitosti můžete významně ovlivnit. Pravidelnou údržbu, opravy drobných vad, ale i rozsáhlejší rekonstrukci hravě zvládnete s produktovou řadou značky Český stavitel od společnosti Metrum. Široké spektrum stavební chemie si oblíbili nejen profesionálové ve stavebnictví a dřevozpracujícím průmyslu, ale i domácí kutilové.

COROTOP: Profesionální systémy pro střechy a dřevostavby

Střecha a fasáda dělají dům. Proto potřebují vaši pozornost, péči a ochranu, obzvláště před nepříznivým počasím. A přesně pro takové účely je tady profi sortiment značky COROTOP, který váš dům udrží v suchu při každé příležitosti a vy budete klidně spát.

Lepení na vyšší úrovni. S tavnými tyčinkami vás lepení bude bavit

Chystáte se na drobné domácí opravy nebo hledáte účinného a spolehlivého „pomocníka“ pro svou kreativitu? Objevte kouzlo tavných lepidel. Rychle a efektivně spojí a zafixují takřka cokoliv, jejich výhodou jsou rychlost, jednoduchost a přesné dávkování. Vybírat navíc můžete z různě zbarvených tyčinek, dokonce i s flitry.

Corotop Pure v bulletinu Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD)

Stavíte? Rekonstruujete? Hledáte řešení pro vaši střechu, které bude nejen spolehlivé a účinné, ale zároveň i šetrnější k životnímu prostředí? Vyzkoušejte novinku Corotop Pure!

Jsme partnerem asociace ADMD pro rok 2021

Touha po vlastním bydlení nemusí být jen snem! Samozřejmě cesta není zpravidla úplně jednoduchá, ale aby pro Vás byla co nejpříjemněnší, je zde pro Vás asociace ADMD (Asociace dodavatelů montovaných domů), jejich hrdými partnery je i naše společnost METRUM s.r.o..

První online Stavební veletrh VELON 2021

Přijďte se za námi podívat na první online Stavební veletrh VELON 2021, který proběhne v pátek a sobotu 22. - 23. ledna 2021.

Změna pracovní doby v období Vánoc!

Poslední expedice v tomto roce proběhne 18. 12. 2020. První expedici v novém odesíláme už 5. 1. 2021.

Změna pracovní doby naší centrály v Přerově!

Z důvodu státem nastavených opatření souvisejících s pandemií Covid-19 a maximální možné prevenci a ochrany zdraví našich zaměstnanců mi dovolte Vás tímto informovat o změně provozní doby na centrále v Přerově a to nově.