bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Podzim alias tvůrčí období se hlásí o slovo

Podzim je tady. Dětem skončily prázdniny a vrací se do školy, ze stromů začaly padat různé listy a příroda se chystá na zimu. Nejvyšší čas pro vás zásobit své prodejny produkty, které přímo vybízejí ke kreativitě – tavnými pistolemi a náplněmi do nich nebo třeba krycími v různých odstínech! Protože nastává období, kdy si lidé – vaši zákazníci, začnou chystat své domovy na různé podzimní a zimní svátky – dušičky, Mikuláš nebo Vánoce, či si jen budou chtít vyzdobit své obydlím dekorací zapadající do aktuální sezony. A co že pro vás máme připraveno?

Čištění skladů ještě nekončí! Tuto akci určitě nepropásněte...

Sleva až 82 % na produkty pro stavbu, lepení a stavební chemii. Pro velký úspěchprodlužujeme výprodejovou akci až do KONCE ZÁŘÍ!Zlevnili jsme pro vás více než 80 výrobků a některé až o 82 %. Doplňte sisklady a regály zbožím za bezkonkurenční ceny. Dokud ještě nějaké zboží máme. Protože zásoby se tenčí stejně rychle jako se zkracují dny spříchodem podzimu.

Těsnicí pásky a tmely jako prostředek pro snížení výdajů

Pomozte vašim zákazníkům a nabídněte jim možnost, jak nezatěžovat rodinné rozpočty více než je nezbytně nutné. V nabídce METRUM máme několik produktů, které jim umožní snížit tepelné ztráty v hlavní topné sezoně a tím i ušetřit celkem vysokou částku za topení. U běžných oken a dveří, pokud je použita těsnící páska správné tloušťky a správného profilu, může váš zákazník snížit tepelné úniky až o 20 %. A to už za řeč stojí, co myslíte?

Podzim a zima na vlně tavného lepení

Blíží se tvořivé období letošního roku. Nenechte své zákazníky ve štychu a zásobte se pomůckami pro kreativní práci již nyní! Tavná pistole a tavné tyčinky jsou základem pro ty nejkrásnější podzimní věnce, dušičkovou výzdobu nebo vánoční řetězy a svíčky. Tvoření zdar!

Sleva až 82 % na produkty pro stavbu, lepení a stavební chemii. Využijte akci, která se už letos nemusí opakovat.

Zlevnili jsme pro vás více než 80 výrobků a některé až o 82 %. Doplňte si vlastní sklady včas, protože podobná akce se nemusí opakovat. Náš výprodej skladových zásob vás rozhodně nenechá chladnými ani v parném létě! Skočte si k nám na e-shop udělat radost vašemu obchodu nebo stavbě…

Potřebujete betonovat, ale nemůžete sehnat ocelové výztuhy? Nevadí, máme řešení.

Potřebujete betonovat, ale nikde nemůžete sehnat kari sítě ani jiné ocelové výztuhy? A když je najdete, stojí násobně víc než dřív? Tak nečekejte na naskladnění a podívejte se na naše funkční řešení, které ocel nepotřebuje a v některých případech ji dokonce předčí. Říkáme mu „kari síť v sáčku“ a opravdu tak funguje. Nečekejte na ocel, betonujte moderně.

Chceme vám být blíž! Nově vstupujeme na Instagram.

Naši zákazníci, obchodní partneři i vy všichni hobíci a domácí kutilové jste naší hnací silou a často důvodem pro rozšíření našeho sortimentu. A chceme být zkrátka tam, kde jste vy. I proto jsme se rozhodli vyslyšet přání a prorazit na sociální síti Instagram, kde vás budeme zásobovat kutilskými tipy, radami, recenzemi výrobků či fotkami z realizací. Sledujte nás!

Všechny produkty pro dřevostavby, montované domy a střešní konstrukce

Dřevostavby jsou trendy, a protože vám přinášíme produkty šité na míru potřebám dřevostaveb už přes 20 let, vytvořili jsme novou přehledovou stránku, kde najdete to nejdůležitější pro zdravou a funkční dřevostavbu. Od lakování a ochrany dřeva přes impregnace, penetrace, střešní membrány až po hydroizolace. Jednoduše to nejdůležitější od střechy až po základy domu. A navíc s řadou užitečných rad a nejčastějších otázek... Už žádné hledání, vše je připraveno stylem „mrknu a vidím“.

Nový katalog 2022: všechny produkty METRUM jako na dlani

Chcete svým zákazníkům dopřát jen ty nejlepší produkty, na které je spolehnutí při jakémkoliv stavebním záměru? Vyberte si u nás z široké palety ověřených a osvědčených výrobků, kterým důvěřuji jak domácí kutilové, tak profesionálové. Nyní máme vše na jednom místě – v našem novém produktovém katalogu 2022, který si můžete prohlédnout odkudkoliv online!

Průmyslové utěrky TETEX: čistota za každých podmínek

Čistota v provozu je klíčová pro dodržení technologického postupu a hlavně vysoké kvality výroby. Správně zvolené průmyslové utěrky, které jsou vyrobeny z vhodných funkčních materiálů, jsou neoddělitelnou částí každého takového provozu. Ať jsou Vaše potřeby zaměřeny na dokonalé odstranění prachu, nečistot, tekutin, olejů nebo mastnoty z čištěného povrchu, nabízíme širokou škálu typů speciálních průmyslových utěrek navržených přesně pro vaše potřeby. Čím tyto průmyslové utěrky nejvíce vynikají? Je to zejména vysoká absorpce, pevnost i odolnost, jsou vhodné pro práci s chemikáliemi, ředidly, nebarví a některé typy můžete dokonce používat opakovaně.