bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Všechny produkty pro dřevostavby, montované domy a střešní konstrukce

Dřevostavby jsou trendy, a protože vám přinášíme produkty šité na míru potřebám dřevostaveb už přes 20 let, vytvořili jsme novou přehledovou stránku, kde najdete to nejdůležitější pro zdravou a funkční dřevostavbu. Od lakování a ochrany dřeva přes impregnace, penetrace, střešní membrány až po hydroizolace. Jednoduše to nejdůležitější od střechy až po základy domu. A navíc s řadou užitečných rad a nejčastějších otázek... Už žádné hledání, vše je připraveno stylem „mrknu a vidím“.

Nový katalog 2022: všechny produkty METRUM jako na dlani

Chcete svým zákazníkům dopřát jen ty nejlepší produkty, na které je spolehnutí při jakémkoliv stavebním záměru? Vyberte si u nás z široké palety ověřených a osvědčených výrobků, kterým důvěřuji jak domácí kutilové, tak profesionálové. Nyní máme vše na jednom místě – v našem novém produktovém katalogu 2022, který si můžete prohlédnout odkudkoliv online!

Průmyslové utěrky TETEX: čistota za každých podmínek

Čistota v provozu je klíčová pro dodržení technologického postupu a hlavně vysoké kvality výroby. Správně zvolené průmyslové utěrky, které jsou vyrobeny z vhodných funkčních materiálů, jsou neoddělitelnou částí každého takového provozu. Ať jsou Vaše potřeby zaměřeny na dokonalé odstranění prachu, nečistot, tekutin, olejů nebo mastnoty z čištěného povrchu, nabízíme širokou škálu typů speciálních průmyslových utěrek navržených přesně pro vaše potřeby. Čím tyto průmyslové utěrky nejvíce vynikají? Je to zejména vysoká absorpce, pevnost i odolnost, jsou vhodné pro práci s chemikáliemi, ředidly, nebarví a některé typy můžete dokonce používat opakovaně.

Dbejte o svou fasádu a užijte si odměnu!

Fasáda domu je vždy vizitkou i výkladní skříní domu. Proto stojí za to věnovat jí pozornost i následnou péči, aby za pár let nezmizela pod nánosem nečistoty, mechů či lišejníků. Přinášíme vám i vašim zákazníkům tipy, jak se o svou fasádu postarat, aby vám dělala parádu co nejdéle! S našimi produkty Odolná fasáda a Čistič fasády za akční jarní ceny fasáda prokoukne a je chráněná proti povětrnostním vlivům i usazování nečistot. A při nákupu zboží nad 2000 Kč vás potěšíme i tekutým dárkem, tak neváhejte s naskladněním pro vaše zákazníky a využijte odměnu například pro první firemní grilování v letošním roce.

Jarní tvoření - zvelebte váš domov s příchodem jara!

Jaro se blíží a naše akční slevy také. Užijte si s námi příjemné velikonoční tvoření s tavnými pistolemi či Maston spreji, dejte dřevu slušivý jarní kabátek s lazurami KOOPMANS či BULDOKEM. A nezapomeňte ani na fasádu! Náš BULDOK a ČESKÝ STAVITEL si s ní hravě poradí… Navíc si při objednávce nad 5000 Kč můžete pochutnat i na sladké odměně v podobě velikonočního mixu Oreo.

S námi se stanete olympijskými mistry svého oboru. Fandíme vám!

Píle, přirozený talent, snaha či nadšení pro věc se samozřejmě vyplácí jak ve sportu, tak i v dílně. Ale bez špičkového vybavení se jen stěží dopracujete k velkým cílům. Spolehněte se na to nejlepší! Dopřejte si bezkompromisní servis a pracujte jen s profesionálními pomocníky, kteří vás dovedou k vytouženým výsledkům, tak jako naše olympioniky na zimních olympijských hrách. Jsme tu pro vás. Fandíme vám!

Na jedné stavební vlně už 30 let!

Od vteřinových lepidel přes významná partnerství a exkluzivity až po výrobu vlastních produktů značky ČESKÝ STAVITEL a BULDOK nebo aktivity v oblasti dřevostaveb či papírenském průmyslu. Naše společnost slaví významné jubileum! 30 let v praxi nás mnohé naučilo, pomohlo navázat nové úspěšné partnerství a získat důvěru našich zákazníků. Ale bez zkušeností a podpory od domácích kutilů i profesionálů bychom tady nebyli. Děkujeme vám!

Jen to nejlepší pro Vaše dřevostavby, montované domy i střechy

Dřevo patřilo po dlouhá staletí mezi nejdůležitější stavební materiály. A opět zažívá velký boom! Nejen pro výrobu prvků zahradní architektury, ale hlavně pro výstavbu dřevostaveb. Stavíte, rekonstruujete nebo máte na zahradě dřevěnou pergolu, altánek, dětské prolézačky, obklady, zahradní domek nebo nábytek ze dřeva? Pouze špičkové materiály chrání dřevo před rozmary počasí, zvyšují jeho mechanickou odolnost, zajistí prodyšnost a podtrhnou přirozenou „dřevěnou“ krásu. Už žádné kompromisy! U nás si vyberete z široké palety výrobků, které zajistí vašemu dřevu bezkompromisní a šetrnou péči.

Zimní montážní pěny: Ani v zimě nemusíte pověsit stavební úpravy na hřebík

Montážní pěna najde své využití během rekonstrukce či stavebních úpravách domu či bytu. Teploty pod nulou mohou ale zpomalit či dokonce zastavit veškeré práce. Díky speciálním montážním pěnám vyvinutým pro práci při nízkých teplotách můžete pokračovat ve svých stavebních záměrech a opravách za všech povětrnostních podmínek. My vám v nákupu vhodných zimních pomocníků pomůžeme a ještě vám přidáme něco NAVÍC!

Vánoční provoz

chceme Vás informovat o provozu firmy během vánočních svátků a nového roku. Poslední expedice v roce 2021 proběhne v pátek 17.12.2021. Firma bude ve dnech od 20.12.2021 do 3.1.2022 včetně uzavřená. První expedice v novém roce proběhne v úterý 4.1.2022