bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Rozjeďte podzim na kreativní vlně! S našimi akčními produkty vás tvoření bude bavit!

Podzim není jen neradostným loučením s letém a vysokými teplotami, nabízí nám mnohem víc. Využijte prodlužující se večery ke kreativní tvorbě, vyrobte si slušivé dekorace, připravte se na dušičky, Halloween nebo probuďte fantazii i kreativního ducha ve vašich dětech a užijte si společně nezapomenutelné rodinné večery. Naše výrobky vám rády budou dělat společnost...Navíc je pro vás máme v AKCI!

Letní akce s COROTOPEM

Chystáte se na pravidelnou údržbu nebo kompletní výměnu střechy? Nezapomeňte na střešní fólie! Rozhodně však vsaďte na ty spolehlivé a od prověřeného výrobce. Jen ty vám zajistí dokonalou ochranu střešní konstrukce i tepelné izolace proti pronikání vodní páry z obytného prostoru. Špičkové membrány značky COROTOP jsou zárukou životnosti a dlouhodobé, stabilní kvality. Od 9. srpna do 30. září 2021 navíc s letním dárkem!

BULDOK: Do boje proti mechům, řasám i nečistotám!

Stejně jako šaty dělají člověka, fasáda dělá dům. Opláštění vašeho domu ve značné míře rozhoduje o celkovém dojmu, kterým váš dům působí. Vlivem povětrnostních podmínek však na fasádě nebo střeše vznikají ideální podmínky pro tvorbu řas, mechů nebo plísní. Umíte s nimi ale zatočit? Vyrazte proti ním do boje s šetrnými a vysoce účinnými pomocníky, kteří bezpečně odstraní „zelené nánosy“ a zároveň chrání váš dům před nepříznivým počasím.

TEX YEAR: Kvalitní tavná lepidla téměř pro každou aplikaci

Lepidlo s dokonalou přilnavostí a flexibilitou může usnadnit práci jak profesionálům tak i domácím kutilům. Vsaďte na značku TEX YEAR a užijte si dokonalý pocit z lepení. Tavné lepidlo TEX YEAR je totiž vhodné pro lepení nejrůznějších typů materiálů – hraček, ozdob, plastů, kovů, dřeva, lepenky, látky, textilií, keramiky apod. Máme ho pro vás, u nás v Metrum!

Chcete renovovat nebo ošetřovat dřevo? Jen pěkná barva nestačí!

Vraťte zapomenutý lesk a obnovte ochranu všem zašlým dřevěným prvkům doma i na zahradě! Olejová lazura na bázi přírodního lněného oleje HOUTOLIE holandské značky KOOPMANS znamenitě penetruje a tím chrání dřevo v interiéru i exteriéru. Mějte své dřevo pod kontrolou, s profesionální péči vám to půjde snadno!

ECOLEUM: Nejlepší a nejšetrnější péče o dřevěné zahradní prvky

Dřevo je univerzálním, nadčasovým a velmi oblíbeným materiálem pro venkovní konstrukce jako jsou lavičky, ploty, altánky, můstky, které tvoří nedílnou součást každé zahrady či terasy. Dřevěné prvky jsou však vystavovány nepříznivým povětrnostním podmínkám, které mu ubírají na životnosti. Stačí jim však dopřát správnou péči, která zajistí jejich vysokou odolnost! Hluboce penetrující přípravek ECOLEUM vám zaručí profesionální a spolehlivou ochranu dřeva.

METRUM Čistá fasáda – zdravá a odolná tvář Vašeho domu

Řasy, mechy, lišejníky a houby se hodí do romantického zákoutí zahrady nebo lesa, na stěnách a střechách domů už ale takovou hitparádou nejsou. Velmi často se vyskytují na severních a západních stranách fasád, a vytvoří nevzhledný povlak dokonce již během několika málo let. Jarní úklid, renovace a opravy opláštění budov patří ke každoročním rituálům kutilů. Co dělat, když i přes kontrolu okapů, mytí a opravy fasády se u vás “zeleni” daří?

Český stavitel: Parťák pro kutily i profíky

Hodnotu, estetiku a funkčnost nemovitosti můžete významně ovlivnit. Pravidelnou údržbu, opravy drobných vad, ale i rozsáhlejší rekonstrukci hravě zvládnete s produktovou řadou značky Český stavitel od společnosti Metrum. Široké spektrum stavební chemie si oblíbili nejen profesionálové ve stavebnictví a dřevozpracujícím průmyslu, ale i domácí kutilové.

COROTOP: Profesionální systémy pro střechy a dřevostavby

Střecha a fasáda dělají dům. Proto potřebují vaši pozornost, péči a ochranu, obzvláště před nepříznivým počasím. A přesně pro takové účely je tady profi sortiment značky COROTOP, který váš dům udrží v suchu při každé příležitosti a vy budete klidně spát.

Lepení na vyšší úrovni. S tavnými tyčinkami vás lepení bude bavit

Chystáte se na drobné domácí opravy nebo hledáte účinného a spolehlivého „pomocníka“ pro svou kreativitu? Objevte kouzlo tavných lepidel. Rychle a efektivně spojí a zafixují takřka cokoliv, jejich výhodou jsou rychlost, jednoduchost a přesné dávkování. Vybírat navíc můžete z různě zbarvených tyčinek, dokonce i s flitry.