bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Perlinka 145 nejžhavější technologická novinka v portfoliu


Rednet 145 je sklo-vláknitá armovací perlinka, která slouží pro vyztužení vnitřních i vnějších cementových malt a polymerových omítek.

Vnější zateplovací systém fasád je skvělým izolačním materiálem, který pomáhá zlepšit energetickou účinnost budovy minimalizováním ztrát tepla, a tím vede ke snížení nákladů na vytápění domácností a současně k vyššímu komfortu vašich zákazníků.

Síťovina ze skleněných vláken Rednet 145 je odolná vůči alkáliím a používá se v systémech vnější izolace stěn. Jejím hlavním účelem je zabránit vzniku trhlin v omítce, které jsou obvykle způsobeny tepelnou roztažností. Tato síťovina má široké spektrum aplikací, včetně výztuže cementových malt. Dále se používá k vytvoření armovací vrstvy ve vnějších zateplovacích systémech s omítkou (ETICS), ale i pro polymerové omítky.

Mezi její hlavní výhody patří to, že se síťovina nekroutí a má zpevněná propletená oka, což zajišťuje její odolnost a spolehlivost při použití v různých stavebních aplikacích. Díky těmto vlastnostem je tato síťovina je dobrá volba pro vaše zákazníky, kteří si potřebují poradit s trhlinami v omítce, nebo tomu chtějí předejít a zajistit si kvalitní izolaci stěn.

Jaké jsou její hlavní výhody?

  • Zabraňuje vzniku trhlin v omítce
  • Odolává alkáliím
  • Vysoká pevnost v tahu a proti roztržení
  • Perlinková vazba tvoří zpevněná propletená oka