Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde .
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Zahajte stavební sezónu s produkty za akční ceny! Akce platí od 5. 2. do 26. 2. 2024

Chystáte se renovovat, upravovat nebo vylepšovat váš dům a zahradu? Vše, co vám přijde při práci vhod, najdete v našich nových akčních letácích za skvělé ceny. Vybavte se na novou sezónu produkty, na které se můžete spolehnout.

Provozní doba během vánočních svátků

Rádi bychom Vás informovali o provozu společnosti METRUM během letošních vánočních svátků a nového roku. Posledním dnem, kdy budeme expedovat vaše objednávky, bude středa 20. prosince 2023. První expedice v příštím roce proběhne ve čtvrtek 4. ledna 2024.

Perlinka 145 nejžhavější technologická novinka v portfoliu

Rednet 145 je sklo-vláknitá armovací perlinka, která slouží pro vyztužení vnitřních i vnějších cementových malt a polymerových omítek.

Neukládejte nářadí k zimnímu spánku! Prodlouženo do 31. ledna 2024.

Nabídněte svým zákazníkům kvalitní systémy a technologie z aktuálního letáku produktů pro celoroční využití, jako jsou produkty od Českého stavitele, široká nabídka těsnění nebo tepelných izolací.

Podzimní tvoření. Akce platí od 25. 9. 2023 do 31. 12. 2023

V akční nabídce najdete široký sortiment kvalitních tavných pistolí vhodných na lepení dekorativních předmětů, ale i drobné opravy, spolu s velkou nabídkou tavného lepení a dekorativních sprejů MASTON, které povýší tvoření na novou úroveň.

Stavební produkty Český stavitel. Akce platí od 4. 9. 2023 do 31. 10. 2023

Akce na stavební produkty je tady! Ať už se vaši zákazníci pouští do oprav nebo renovací jejich bydlení, díky stavebním produktům od Českého stavitele jim práce půjde hladce od ruky. Mohou si vybrat ze široké nabídky montážních pěn, tmelů i silikonů

Zjednodušte si stavbu nové zídky k plotu s výztužnými vlákny ČS

Výztuž z polypropylenových vláken od Českého stavitele z naší nabídky je velmi univerzální a má velkou škálu využití. Hodí se skvěle do potěrových betonů, štuk či tmelicích malt. Rozptýlené polypropylenové vlákno v betonech a cementových maltách snižuje kapilaritu směsi. Díky tomu se výrazně sníží také propustnost vlhkosti a solí.

Lazury Koopmans a Maston Teak Oil Spray

Na zahradním nábytku se vždycky podepíše zub času. Nedělá mu dobře sluneční záření ani nepříznivé povětrnostní podmínky jako déšť, mráz nebo vysoké teploty. Dřevo pak zešedne, může začít praskat a nábytek ztratí svůj punc a už nebude co býval. Máte pak dvě možnosti. Buď jej vyměnit za nové kousky anebo jim s naší pomocí dodat čerstvý nádech a vzhled nového nábytku. Máme pro vás v nabídce skvělé přípravky a je jen na vás, jakou náročnost a metodu nanášení zvolíte.

Nejlepší pomocník při výběru správné střešní membrány

Přestaňte si lámat hlavu s tím, jak vybrat tu správnou střešní membránu nebo parotěsnou fólii. Tomu je odteď díky našemu přehledu parametrů produktů COROTOP konec. Připravili jsme jednoduchý návod na výběr té správné střešní membrány nebo parotěsné fólie COROTOP pro vaše zákazníky.

Školení bezpečného používání polyuretanových produktů

Vážení obchodní partneři a profesionální | průmysloví uživatelé polyuretanových produktů, vzhledem k novinkám v evropské legislativě bychom vás chtěli upozornit na omezení, která se týkají bezpečného používání diisokyanátů profesionálními a průmyslovými uživateli. Rádi bychom vás provedli danou problematikou, abyste ji snadněji porozuměli. Také vám ukážeme, kde absolvovat příslušné odborné školení o bezpečném používání diisokyanátů. Termín splnění je stanoven na 24. srpna 2023.