Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde .
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Zjednodušte si stavbu nové zídky k plotu s výztužnými vlákny ČS


Výztuž z polypropylenových vláken od Českého stavitele z naší nabídky je velmi univerzální a má velkou škálu využití. Hodí se skvěle do potěrových betonů, štuk či tmelicích malt. Rozptýlené polypropylenové vlákno v betonech a cementových maltách snižuje kapilaritu směsi. Díky tomu se výrazně sníží také propustnost vlhkosti a solí.

Tato vlákna zvyšují pevnost a trvanlivost betonu a představují ekonomickou alternativu ke kovovému pletivu a všeobecné výztuži. Nezpůsobují korozi a minimalizují vznik smršťovacích trhlin. Beton vyztužený vlákny zajišťuje lepší absorpci energie, lepší tvárnost, je odolnější proti otěru, a má vliv na celkové snížení pořizovacích a montážních nákladů. Vlákna jsou navržena tak, aby poskytovala betonu dostatečnou pevnost, trvanlivost a ochranu proti praskání a korozi.

Výztužnými vlákny samozřejmě nelze úplně nahradit kari sítě. Nejsou proto vhodná pro betonování základových desek nebo balkonů. Naopak se skvěle hodí tam, kde na betonovou konstrukci nepůsobí velké zatížení – stěrky, ploty, perlinka pod omítku a podobně.

A jaké jsou hlavní přednosti výztužného vlákna od Českého stavitele?

  •  Vysoce ekonomické řešení výztuže do betonu.
  • Nízká váha umožňuje extrémně snadnou a okamžitou přípravu.
  • Vhodné pro vnitřní i venkovní použití.
  • Materiál, který neoxiduje PP (Polypropylenová vlákna).
  • Výhodná balení 6x 150 g nebo 1x 900 g.
  • Dávkování 150 g / 50 kg cementu (max. 900 g / m3 betonu).