bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

BULDOK: Ověřená kvalita v novém designu


Už jste to slyšeli? Na trhu stavební chemie a čisticích prostředků se objevil nový hráč, který má velké plány. Jmenuje se BULDOK a vznikl sloučením dvou značek, Český stavitel a Buldok. S novým BULDOKem ovšem přichází revoluce. Naše zboží už můžete nacházet pod novým a svěžím designem s vylepšenou recepturou, a v následujících řádcích vám vysvětlíme proč.

Název se mění, kvalita zůstává stejná

Chceme našim zákazníkům výběr co nejvíce usnadnit a zjednodušit. Proto jsme spojili všechny naše produkty pod jednu střechu, a tou je naše nová značka BULDOK. Teď už není třeba bloudit mezi regály, hledat jedno či druhé. Stačí, když najdete logo BULDOK, a budete mít jistotu, že držíte v ruce kvalitu, které můžete věřit. 

Míříme do zahraničí

Za 30 let jsme se stali dominantním hráčem na českém trhu a teď máme v plánu dobýt svět. Naše špičkové produkty v oblasti stavební chemie, izolace, průmyslového lepení a široké nabídky čisticích prostředků jsou připraveny na cestu za hranice, a vy u toho budete s námi. 

Nová vylepšená receptura

Udržitelnost a ohled na naši planetu jsou v jádru všeho, co děláme. S BULDOK jsme šli ještě dál v našem závazku k ochraně životního prostředí. Nejen, že jsme inovovali receptury našich produktů tak, aby byly ještě účinnější, ale také jsme je upravili tak, aby měly co nejmenší negativní dopad na naši planetu. Považujeme to za správnou cestu a chceme, abyste se k nám přidali.

Kde produkty BULDOK najdete?

Produkty značky BULDOK najdete v celé prodejní síti partnerů METRUM. Seznam všech našich partnerů, kde koupíte produkty BULDOK najdete na www.metrum.cz/kde-nakoupite
A samozřejmě na našem e-shopu www.metrum.cz.