Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde .
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Těsnicí pásky a tmely jako prostředek pro snížení výdajů


Pomozte vašim zákazníkům a nabídněte jim možnost, jak nezatěžovat rodinné rozpočty více než je nezbytně nutné. V nabídce METRUM máme několik produktů, které jim umožní snížit tepelné ztráty v hlavní topné sezoně a tím i ušetřit celkem vysokou částku za topení. U běžných oken a dveří, pokud je použita těsnící páska správné tloušťky a správného profilu, může váš zákazník snížit tepelné úniky až o 20 %. A to už za řeč stojí, co myslíte?

 

Těsnicí pásky do oken a dveří

V nabídce e-shopu METRUM najdete špičkové těsnění do oken a dveří od švédského TRELLEBORGU. U nás najdete samolepící těsnění KRON pro mezery do 8,0 mm v délce 50 m, které je vhodné do oken a dveří. Nebo proužky buněčné pryže CELLULAR strip v rozměru 8 x 2 mm a délce 200 m ve dvou barvách – bílé a černé. Tato pryž je skvělým řešením pro montáž do rohů bez nutnosti spojů nebo zkosení. Díky tomu, že tyto těsnící pásky prodáváme na cívkách, můžete vašim zákazníkům poskytnout požadovanou délku, aniž by museli kupovat celou cívku.

Dále pak těsnění TLT ve tvarech profilu K, P a D. Profil ve tvaru K je vhodný zejména do oken, má těsnící sílu 2 – 3,5 mm a tloušťku 9 mm. Prodáváme jej buď v krabičce po 3 m nebo na cívce po 50 m ve dvou barevných provedeních. Profil ve tvaru P lze použít do oken i dveří. Jeho těsnící síla je 3–5 mm, šířka pak 9 mm. Nabízíme jej opět ve dvou barvách – hnědá a bílá a balení lze objednat buď v krabičkách po 3 m nebo 50 m na cívce.

Poslední variantu typu TLT je profil D. Tento profil lze zakoupit ve třech rozměrech (šířka x výška) – 9 x 8 mm, 14 x 12 mm a 21 x 17 mm. Variantu profilu D lze zakoupit v krabičce po 3 m, a na cívkách po 20 m a 50 m, v bílé, hnědé a černé barvě.

Všechna těsnění typu TLT mají tu výhodu, že při zakoupení 50 m dostanete 100 m těsnícího materiálu díky tzv. dvojitému provedení.

Pěny a lepidla

Do této akce jsme zařadili také montážní pěnu od ČESKÉHO STAVITELE ve variantách 500 a 750 ml, která vyniká skvělou přilnavostí k různým povrchům a mezi její vlastnosti patří také dobrá tepelná izolace. Hodit se můžou také pistolové pěny, především pak nízkoexpanzní a velkoobjemová PROFI varainta, které jsou skvělým pomocníkem při vyplnění dutin mezi parapety a zdivem, či montáže oken a dveřních zárubní. A pokud se stane, že by zákazník použil pěny příliš, v nabídce by určitě neměl chybět i čistič montážních pěn.

Pro ukotvení nejsou vhodné jen montážní pěny. Dejte svým zákazníkům do nabídky také lepidla od ČESKÉHO STAVITELE. Do chladného počasí je pak skvělou volbou zateplovací lepidlo Polyx, které je funkční až do teploty +5°C! A samozřejmě nezapomeňte na šlágr v naší nabídce, vysokopevnostní MEGA-FIX!

Tmely a silikony

Aby byla únikům učiněna přítrž do maxima, doporučte svým zákazníkům také tmely a silikony pro utěsnění spár mezi parapety, v prasklinách zdiva, v konstrukcích kolem domu či v místech, jako je koupelna, kde hrozí únik tepla či zatékání vody spárami mezi kachličkami nebo zdivem a sprchovým koutem. Sanitární silikony nabízíme ve dvou provedeních – bílý a čirý.

Fólie

Tepelně izolační fólie THERMOFLEX od DEN BRAVEN je skvělým parťákem pro úsporu vyzařovaného tepla z radiátoru, kdy dochází k velmi citelným ztrátám. Tato fólie odráží až 90% tepla vyzařovaného topným tělesem zpět do místnosti, má skvělé izolační vlastnosti a dokonale se přizpůsobí tvarům izolovaného povrchu. Je parotěsná, voděodolná a lehce omyvatelná. A můžete ji doporučit i jako izolační vrstvu pro rozvody teplé vody nebo jako vyrovnávací vrstvu při pokládce nové podlahy.

Speciální akce

V případě, že u nás uděláte objednávku na zboží z letáku větší než 5 000 Kč, získáte od nás malý dárek v podobě úhledně zabaleného 6 paklu piv pro vaše osvěžení po práci.