Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde .
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Zásobte se stavební chemií od ČS


Stavební sezona pomalu ale jistě nabírá na obrátkách. A je tak nejvyšší čas doplnit si zásoby kvalitní stavební chemie od Českého stavitele dřív, než stavbychtiví zákazníci zaklepou na dveře.

Asfaltový penetrák ČS pro zlepšení přilnavosti dalších vrstev

Český stavitel má pro vaše zákazníky připravený jednosložkový přípravek na bázi asfaltové disperze. Je speciálně vyvinutý pro penetrace stavebních konstrukcí a hodí se skvěle například pod asfaltové hydroizolační pásy. Můžete jej však doporučit svým zákazníkům taky v případě, že chtějí penetrovat základní desky betonových podlah, teras a balkonů, nebo penetrovat septiky a jímky před následnou živičnou asfaltovou izolační vrstvou. 

Jeho hlavní výhody jsou:

  • hluboká penetrační schopnost,
  • nivelace mikrotrhlin,
  • odolnost vůči vodě, slabým kyselinám a zásadám,
  • velmi snadné použití
  • a možnost aplikace na suché a mírně vlhké podklady.

Asfaltový penetrák od Českého stavitele dodáváme ve třech typech balení: 4,5 kg, 9 kg a 19 kg. 

Vysoce přilnavá PU pěna má název PROFI 900

Pistolová pěna PROFI 900 od Českého stavitele je profesionální, jednosložková, montážní a konstrukční pěna určená pro použití ve stavebním průmyslu. 

Vaši zákazníci ocení vysokou přilnavost k podkladům jako je zdivo, beton, kámen, dřevo, polystyren nebo plasty. Její kvality vaši zákazníci ocení především při montážích s důrazem na vysokou kvalitu provedení, např. při montáži plastových a dřevěných oken. Její předností je také kvalitní vyplnění spár mezi panely, vyplnění dutin v rámových konstrukcích (zvláště tam, kde je potřeba tepelná a zvuková izolace) nebo vyplnění průchodů ve stěnách a podlahách.

Výhodou je také odolnost vůči plísním a roztočům, přetíratelnost, nízká nasákavost nebo rychlé vytvrdnutí a následná možnost opracování nožem již po 30 minutách. 

Vytvoření bezespáré hydroizolační vrstvy nebylo nikdy jednodušší

Elastická jednosložková hydroizolace ČS je v podstatě tekutá těsnící folie. Určená je především pro vytvoření bezespáré hydroizolační vrstvy na minerálních podkladech. A vaši zákazníci určitě ocení fakt, že ji můžou použití jak v interiérech, tak v exteriérech. 

Je vhodná hlavně do vlhkých prostor, jako jsou koupelny, sprchy, sklepy nebo terasy a doporučujeme ji nabízet v kombinaci s cementovými flexibilními lepidly pod keramické obklady a prvky z umělého a přírodního kamene. 

Hmota je připravená k přímému použití a vytváří trvale pružnou, vysoce přilnavou a vodě nepropustnou membránu. Má vynikající přilnavost k savým minerálním podkladům jako je:

  • beton,
  • cementové omítky,
  • vápenocementové omítky,
  • anhydrit,
  • sádrokarton

a také k nesavým podkladům. Je rychle tuhnoucí a má vysokou schopnost krytí trhlin. Vaši zákazníci ji mohou využít jako pružnou těsnící folii pod samonivelační podlahové stěrky, betonové potěry nebo pro pokládku podlahového vytápění. Doporučujeme ji nabízet společně s těsnícími pásy, rohy a průchodkami od Českého stavitele.