Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde .
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Stavební produkty Český stavitel. Akce platí od 4. 9. 2023 do 31. 10. 2023


Akce na stavební produkty je tady! Ať už se vaši zákazníci pouští do oprav nebo renovací jejich bydlení, díky stavebním produktům od Českého stavitele jim práce půjde hladce od ruky. Mohou si vybrat ze široké nabídky montážních pěn, tmelů i silikonů

Podzimní období se nám nezvratně začíná blížit, a teď je ten správný čas, kdy je vhodné se začít připravovat na sychravé počasí. My v Metrumu dobře víme, jak je důležité si zachovat příjemné teplo domova, a proto jsme si připravili akční nabídku na vybrané stavební produkty, které zajistí vašim zákazníkům, že teplo domova už jim rozhodně neuteče.

Akční leták se stavebními produkty najdete zde.

Vybrali jsme si pro vás několik produktů, které za nás na vašich pultech rozhodně nesmí chybět. Přehled všech akčních produktů naleznete v letáku.

Tipy na produkty:

Z naší nabídky produktů jsme si pro vás do slev připravili KOTVIX PSF chemickou kotvu, která zajistí maximální fixaci při vysokém zatížení, hodí se jak vlhka, tak i do mrazu. Zákazník ocení, že může dát s bohem hmoždinkám! Poraďte jim KOTVIX PSF.

Jelikož se blíží sychravé počasí, zateplení a úspora energií v tomto období je na pořadu dne. POLYX zateplovací lepidlo ČS je vhodné pro montáž lehkých izolačních materiálů zejména polystyrenu. Díky své izolační vlastnosti zajistí úsporu nákladu až o 50 %!

Montážní nízkoexpanzní pěna ČS vyniká dobrou zvukovou, ale i tepelnou izolací, která je vhodná pro montáže okenní rámů a dveřních zárubní. Vaši zákazníci si můžou být jisti, že s tímto produktem jim ani trocha tepla z domu už rozhodně neuteče!

Tohle samozřejmě není vše. Kompletní nabídku akčních produktů najdete v akčním letáku. Tak nezapomeňte, akce platí od 4. 9. do 31. 10. 2023.