Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde.
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Zimní akce dorazila na pulty vašich prodejen!


Nenechte své zákazníky zahálet ani v zimním období. Kdy jindy si můžou zvelebit své dílničky nebo se pustit do drobných oprav svých domácností, když ne v zimě. Připravili jsme proto pro vás akci na doplnění zásob vašich prodejen!

Akční leták pro registrované uživatele naleznete zde.

Poslední betonování

Za skvělé akční ceny můžete naskladnit STAVOZIM v baleních 1–50 litrů. STAVOZIM je bezchloridový kapalný urychlovač tvrdnutí a přísada proti mrazu do betonů a malt. Vaši zákazníci s ním můžou zdít až do – 10°C, což je skvělé na rychlé dodělávky před vánočními svátky. 

Chemické kotvy a příslušenství

Chemické kotvy a příslušenství k nim z řady KOTVIX se skvěle hodí pro podklady z betonu, kamene nebo cihel. A můžete s nimi pracovat až do mrazů sahajících k – 20°C. Součástí akčních cen nejsou jen samotné chemické kotvy, ale také příslušenství k nim. To, aby vaši zákazníci měli dokonalý komfort při nakupování.  

PU Pěna od Českého stavitele

PU Pěna alias skvělý pomocník při utěsnění větších spár kolem domu. Ať už zimní varianta do až – 12°C nebo celoroční pistolová pěna, vždy budou stát při vaši zákaznících pevně a těsně. A pokud bude nutné část pěny odstranit, připravili jsme pro vaše zákazník akci i na čističe PU pěn

Aby vaše zákazníky nezábly ruce

Dali jsme do akce i pracovní rukavice. A rovnou dva různé druhy, aby si mohli vybrat sami, které jim lépe pasují. Jestli akrylový úplet modelu PETRAX WINTER, jejichž dobrý a neklouzavý úchop výrazně snižuje únavu ruky. Nebo více klasický model HILTON WINTER z vepřové kůže se zateplením.