bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

S námi se stanete olympijskými mistry svého oboru. Fandíme vám!


Píle, přirozený talent, snaha či nadšení pro věc se samozřejmě vyplácí jak ve sportu, tak i v dílně. Ale bez špičkového vybavení se jen stěží dopracujete k velkým cílům. Spolehněte se na to nejlepší! Dopřejte si bezkompromisní servis a pracujte jen s profesionálními pomocníky, kteří vás dovedou k vytouženým výsledkům, tak jako naše olympioniky na zimních olympijských hrách. Jsme tu pro vás. Fandíme vám!

Už je vidíte? Váš vysněný dům, vymazlený dřevěný altánek a útulnou zahradu? Každý velký nápad začíná zpravidla myšlenkou, pak úsilím, nadšením a neutuchající pílí dopracovat se ke svému ideálu a nakonec až k vytouženému osobnímu vítězství! Ale bez špičkových pomocníků to zkrátka nepůjde! Nejen ve sportu, ale i v dílně, zahradě nebo stavbě hraje každý detail důležitou roli. Zapomeňte tedy na pochybné i neodzkoušené vybavení a nenechte se zpomalit na cestě za vaším snem. My vám pomůžeme! V naší nabídce naleznete jen špičkové výrobky, které by se vám aktuálně mohly hodit, a které vám ušetří hromadu starostí, námahy, času i peněz.

Přesná střelba z pistole

Naše univerzální a multifunkční vytlačovací pistole se svou velikostí nemohou rovnat biatlonové malorážce, ale tak jak výsledek v biatlonu závisí od střelby, tak i výsledek lepení souvisí s kvalitou zbraně. K čemu by ale byla nenabitá zbraň, že? I na to jsme mysleli a připravili jsme si pro vás jen ty nejlepší náboje, díky kterým se trefíte do černého! Vyzkoušejte naše vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymeru MEGA-FIX nebo se spolehněte na univerzální tmely a silikony, které vytváří trvale pevné elastické spoje.

Dokonale připravené prkno

Nezadrhněte se hned na startu vašeho kutilského záměru. Dříve než se vrhnete na práci se dřevem, obraťte se na ty správné parťáky. Tak jako závodníci ve snowboardu potřebují kvalitní mazání pro svá vytuněná prkna, tak i vaše dřevo vyžaduje potřebnou péči, která vám zaručí spolehlivé výsledky. V naší nabídce na ochranu dřeva můžete vybírat z mnoha ochranných nátěrů holandské značky KOOPMANS, které dřevu zaručí nejen ochranu, ale prodlouží jeho životnost.

Musíme to zabetonovat

Toužíte po dokonalé pevném a nepropustném povrchu, který nepropustí ani puk? Nenechte si vstřelit vodou, vlhkostí či mrazem gól. Spolehněte se to nejlepší vybavení, které z vás udělá hvězdu vašeho kutilského utkání. S našim přípravkem BETOMIX odoláte všem povětrnostním i jiným „útokům“. Lze ho použít jako přísadu do všech druhů betonů, cementových malt, opravných stěrek a potěrů. A pokud dojde k prodloužení, využijte našeho parťáka STAVOZIM, který vás nenechá ve štychu ani při nízkých teplotách. Umožňuje totiž tuhnutí betonu až při -10°C.

 

Když rozhodují sekundy

Připravit, pozor, start. Na rychlosti záleží, a to nejen na saních či bobech. Opravdovou jízdu totiž můžete zažít i v dílně! I tam se totiž často hraje o každou sekundu. Se speciálním sekundovým lepidlem GEL dosáhnete transparentního a okamžitého výsledku. A pokud vám na rychlosti až tak nezáleží, voděodolné polyuretanové profi lepidlo na dřevo vás také pohodlně „doveze“ až do cíle. A kdyby se náhodou přece sáňky rozbily, dáte je s naší pastou D4 EXPRES BOND pohodlně do pořádku. Tohle konstrukční lepidlo je vhodné pro lepení dřeva ve vlhkém prostředí.

Natřeme jim to!

Buďte připraveni na jakoukoliv výzvu a předvídejte situace. Neschovávejte se jako lyžaři v hloučku. Vyčnívejte z davu a natřete jim to. S našim jednosložkovým hluboce penetrujícím přípravkem S 2802 značky Český stavitel to natřete vlhkosti, vodě, chemickým látkám i UV záření. Chraňte betony, cihlové zdivo či omítky před oděry. A pokud vás čeká náročnější závod, přizvěte dalšího pomocníka, který vás v tom jednoduše nenechá –  hloubková penetrace S 2802 NANO.

Oslava po našem

Hotovo, dobojováno, splněno? Dosáhli jste konečně vytouženého vítězství? Gratulujeme! Zasloužíte si pravou kutilskou odměnu. Oslavte to výběrem nového kousku do vaší dílny, který vám zaručeně zlepší náladu a nastartuje vás do dalších kutilských zápasů. Vyberte si svou „odměnu“ na našem E-SHOPU a udělejte sami sobě radost.