Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde.
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Májová akce na hydroizolaci je tady!


Prohlašujeme květen za měsíc staveb! A proto jsme se rozhodli pro vás připravit akci na jednosložkovou hydroizolaci a tekutou lepenku, která potrvá celý měsíc! Při nákupu těchto dvou produktů totiž získáte těsnicí pás pro hydroizolaci zdarma! To vše od značky Český stavitel, která je hrdým parťákem všech českých kutilů. Při koupi 5 kg hydroizolace nebo 8 kg tekuté lepenky od nás dostanete 3 metry těsnícího pásu zdarma. Pokud vezmete větší balení 15 kg hydroizolace nebo 20 kg tekuté lepenky, dostanete 5 m těsnícího pásu zdarma.
  • Leták pro májovou akci na hydroizolaci, naleznou registrovaní uživatelé zde.

Co umí Jednosložková hydroizolace od Českého stavitele? 

Naše Jednosložková hydroizolace ČS je tekutá těsnicí fólie alias stěrka, která je určená především k vytvoření bezespáré hydroizolační vrstvy na minerálních podkladech v exteriérech a interiérech. 

Skvěle se hodí k plošné hydroizolaci stavebních konstrukcí vevnitř i venku. Doporučujeme ji také použít do vlhkých prostor, jako jsou sklepy, terasy nebo koupelny. V kombinaci s cementovými flexibilními lepidly je ideální pod pokládku keramických obkladů. Dá se použít také jako pružná těsnící fólie pod samonivelační podlahové stěrky a betonové potěry. A pokud ji použijete pro podlahová vytápění, určitě vedle nešlápnete. Je toho hodně, co naše hydroizolacezvládne a určitě vás při stavebních pracích podrží!

Tekutá lepenka jako skvělá hydroizolace

Věděli jste, že tekutá lepenka ČS vám plně nahradí klasické hydroizolační bitumenové pásy? Je to tak. Trvale pružná dvousložková hydroizolační těsnící hmota na bázi polymer-cementové suspenze dává těmto pásům sbohem. 

A pro co všechno je určena? Především pro betonové, železobetonové a sádrokartonové konstrukce, omítky, cihlové zdivo a potěry. Nezáleží na tom, jestli ji budete aplikovat v interiéru či exteriéru, dokonce ani na tom, jestli bude pod nebo nad zemí a ani na tom, jestli bude ve vodorovném nebo svislém směru. Trvale odolává tlakové vodě, povětrnostním vlivům a mrazům. Využijete ji skvěle jak při novostavbě, tak i během rekonstrukce. A pozor, tekutá lepenka od Českého stavitele není finální povrchovou vrstvou!

A co je ten produkt zdarma?

Náš těsnící pás pro hydroizolace ČS je ve své podstatě pás s kaučukovým nástřikem, který odolává alkáliím a je určený pro těsnění spár a trhlin ve stavebních konstrukcích v kombinaci s tekutými hydroizolacemi. 

Je vyrobený ze speciální polypropylenové tkaniny a používá se k pružnému a trvalému utěsnění rohových a stykových spár nebo třeba průchod ve stěnách a podlahách. Využití ovšem najde i venku – utěsní spáry odpadů v bazénech, v nádržích, sprchových koutech apod.