bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Zaváděcí akce na produkty značky BULDOK. Akce platí od 19.3. – 30.4.2024


Značky Český stavitel a Buldok spojily své síly a nově budete nacházet všechny produkty pod jednou značkou BULDOK. Nový název, nový design, kvalita však zůstává pořád stejně vysoká. Produkty můžete nyní vyzkoušet za zaváděcí ceny! Navíc ke každému objednanému kartonu zboží obdržíte zdarma dárek v podobě multifunkční špachtle v hodnotě 110 Kč nebo aplikační pistole v hodnotě 221 Kč. Objednávky nad 5000 Kč dostanou navíc six pack piva.

Jaké produkty v naší sezónní MEGA akci naleznete?

  • Montážní pěny

  • Chemické kotvy

  • Tmely a silikony

  • Lepidla

Akční leták ZAVÁDĚCÍ AKCE BULDOK ZDE

Prodejní hit MEGA-FIX

Špičková kvalita spojů a široké spektrum použití, to je MEGA-FIX. Lepidlo na bázi MS polymeru, které se díky své vysoké výkonností a unikátním vlastnostem stává nepostradatelným nástrojem pro každého profesionála i nadšeného nebo začínajícího kutila. Vaši zákazníci proto jistě ocení všechny výhody, které sebou MEGA-FIX přináší. Mezi ně patří jednoduchá aplikace, univerzálnost, schopnost spojovat širokou škálu materiálů a povrchů, maximální pevnost a vysoká trvanlivost spojů.

Správná zbraň správného kutila

Ať už je ukrutná zima, že z nosu trčí rampouchy, nebo takové vedro, že z člověka leje jako z konve, profesionální pistolová pěna značky BULDOK na bázi polyuretanu je vhodná pro celoroční použití. Skvěle vytvrzuje vlhkostí vzduchu a má vysokou přilnavost k různým materiálům, jako jsou dřevo, kov, beton, cihla, sklo nebo plast. Vaši zákazníci ji využijí například pro montáž okenních a dveřních rámů, vyplňování dutin a spár, izolaci potrubí a střešních konstrukcí nebo opravu poškozených stavebních prvků. 

Nový název, stejně kvalitní spoje

Pod novým názvem značky Buldok naleznete samozřejmě i řadu kvalitních tmelů a silikonů pro všestranné použití. Od neutrálních, sanitárních a univerzálních silikonů po akrylové tmely, si všechny tyto produkty i s novým názvem zachovávají vysokou kvalitu. Příkladem je těsnicí a spárovací akrylový tmel vhodný pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru. Vlastnosti jako je vysoká přilnavost k různým materiálům, přetíratelnost a odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření budou důvodem, proč vaši zákazníci sáhnou právě po tomto produktu. 

 

Kompletní nabídku produktů najdete v akčním letáku. Nabídka za zaváděcí ceny platí od 19. 3. do 30. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob.