bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Zahajte stavební sezónu s produkty za akční ceny! Akce platí od 5. 2. do 28. 3. 2024


Chystáte se renovovat, upravovat nebo vylepšovat váš dům a zahradu? Vše, co vám přijde při práci vhod, najdete v našich nových akčních letácích za skvělé ceny. Vybavte se na novou sezónu produkty, na které se můžete spolehnout.

Jaké produkty v našich předsezónních MEGA akcích najdete?

  • Lepidla, tmely a silikony
  • Průmyslové lepení
  • Produkty pro ochranu dřeva
  • Lepicí pásky a těsnění
  • Hydroizolace
  • A mnoho dalšího...
     

Akční leták ZAHÁJENÍ JARNÍ SEZÓNY ZDE.

 

Akční leták ZALEPTE TO S METRUMEM ZDE.

Pistolová pěna ČS 750ml – Spolehlivý pomocník pro každého kutila

Hledají vaši zákazníci kvalitní a odolnou pěnu pro stavební projekty? Pak je pistolová pěna ČS 750ml pro ně tou pravou volbou. Jedná se o jednosložkovou, konstrukční pěnu na bázi polyuretanu, vhodnou pro montáže dveřních zárubní, okenních rámů, vyplňování dutin a průchodů elektrického vedení. Díky vysoké přilnavosti k materiálům izoluje zvuk a teplo. Extrémně odolná vůči poškození, trhlinám, prasklinám, oděru a UV záření.

Objevte široký sortiment lepicích pásek značky TESA

Značka TESA nabízí široký sortiment lepicích pásek různých typů, velikostí a barev, které usnadňují práci s různými materiály a povrchy. Ať už vaši zákazníci potřebují balit, maskovat, značkovat, krýt, utěsnit, spojit nebo opravit, TESA splní jejich požadavky. Lepicí pásky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je PVC, PET, textil, fólie nebo hliník. Některé pásky jsou také oboustranné, protiskluzové nebo vysoce transparentní.

Lepidlo LOXEAL 59-10: Těsnění pro extrémní teploty

 

Jedno-komponentní anaerobní lepidlo, které se vytvrzuje mezi kovovými plochami za nepřístupu vzduchu. Je vhodné pro těsnění přírubových spojů v průmyslu, jako jsou převodovky, čerpadla nebo motory. Odolává vibracím, vodě, olejům a chemikáliím až do 200 °C.

 

Jak ochránit dřevo před škůdci a vlhkostí? Zkuste Bochemit Dřevosan!

Hledají vaši zákazníci produkt, který ochrání dřevo před biotickými škůdci a vlhkostí? Doporučte jim Bochemit Dřevosan, vodou ředitelný impregnační přípravek, který zabraňuje napadení dřevokaznými houbami, hmyzem i plísněmi. Je vhodný pro dřevo v interiéru i exteriéru, jako jsou střešní konstrukce, obklady, podlahy, štíty, podhledy nebo zahradní stavby.

 

Kompletní nabídku produktů najdete v akčním letáku. Akční nabídka platí od 5. 2. do 28. 3. 2024 nebo do vyprodání zásob.