Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde .
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

TEX YEAR: Kvalitní tavná lepidla téměř pro každou aplikaci


Lepidlo s dokonalou přilnavostí a flexibilitou může usnadnit práci jak profesionálům tak i domácím kutilům. Vsaďte na značku TEX YEAR a užijte si dokonalý pocit z lepení. Tavné lepidlo TEX YEAR je totiž vhodné pro lepení nejrůznějších typů materiálů – hraček, ozdob, plastů, kovů, dřeva, lepenky, látky, textilií, keramiky apod. Máme ho pro vás, u nás v Metrum!

Nemusíte být špičkoví profíci, abyste naplno využili výhod tavných lepidel značky TEX YEAR. Najdou totiž v každé domácnosti hodně široké uplatnění. Potřebujete opravit model letadla, máte rozbitý plastový kryt dálkového ovládání, nebo se chystáte udělat manželce radost a vytvořit ji výzdobu z umělých květin? S tavnými tyčinkami a tavnou pistolí vás bude lepení bavit. 

Lepidla společnosti TEX YEAR navíc splňují přísné požadavky EU a všechny potřebné mezinárodní certifikace. Jsou určená téměř pro všechny oblasti průmyslu i domácího kutilství. Některá z nich mohou být používána v potravinářském průmyslu či k výrobě hraček.

Lepidla TEX YEAR předčí vaše očekávání a splní požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Přesvědčte se sami v našem videu