Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde.
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

S příchodem Velikonoc přichází i Velikonoční akce


Velikonoce jsou za rohem a je potřeba se na ně pořádně připravit. Vaši zákazníci budou jistě nedočkaví a budou si chtít své domovy hezky vyzdobit nějakou ručně vytvořenou dekorací. A to je důvod, proč jim jít naproti!
  • Akční velikonoční leták pro registrované uživatele naleznete zde.

Čistá posezení před domem nadělá parádu

Přesně tímto heslem se řídí každý majitel domu nebo chaty. A určitě bude chtít po zimním spánku svůj zahradní nábytek nebo pergolu pěkně vyčistit. K tomu se skvěle hodí BULDOK Čistič dřeva. Nabídněte svým zákazníkům varianty 0,5 kg s rozprašovačem nebo větší balení po 1 kg nebo 5 kg. 

Krycí spreje od MASTON = nový vzhled starým dekoracím

Když už budou mít vaši zákazníci vyčištěný zahradní nábytek, jistě by se jim mohla hodit i renovace venkovních květináčů, kovových nebo dřevěných regálů. Použít jdou skvěle taky pro změnu designu rámečků na fotky, dekorativních sklenic a dalšího. Ve Velikonoční akci máme připraveny spreje MASTON TERACOTTA EFFECTCONCERETE EFFECT a STONE EFFECT SANDSTONE

Velikonoce bez tavného lepení nejsou Velikonoce

Vaši zákazníci, a v tomto případě především zákaznice, ocení, pokud jim nabídnete široké spektrum tavných pistolí a tavných lepidel pro tvorbu velikonočních dekorací. V akci jsou nyní tavné pistole JANALENKAMAGENTA S,MAGENTA LTAV15 a TAV X80. Samozřejmostí jsou i „náboje“ do tavných pistolí v různých délkách, tloušťkách i barevných variantách, které jsou v rámci Velikonoční akce zvýhodněny také. Díky tomu můžete tavné pistole a tyčinky nabídnout jak domácím kutilům, tak i školám nebo školkám pro hodiny výtvarné výuky.