bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Průmyslové utěrky TETEX: čistota za každých podmínek


Čistota v provozu je klíčová pro dodržení technologického postupu a hlavně vysoké kvality výroby. Správně zvolené průmyslové utěrky, které jsou vyrobeny z vhodných funkčních materiálů, jsou neoddělitelnou částí každého takového provozu. Ať jsou Vaše potřeby zaměřeny na dokonalé odstranění prachu, nečistot, tekutin, olejů nebo mastnoty z čištěného povrchu, nabízíme širokou škálu typů speciálních průmyslových utěrek navržených přesně pro vaše potřeby. Čím tyto průmyslové utěrky nejvíce vynikají? Je to zejména vysoká absorpce, pevnost i odolnost, jsou vhodné pro práci s chemikáliemi, ředidly, nebarví a některé typy můžete dokonce používat opakovaně.

Katalog pro registrované uživatele naleznete zde.

V naší nabídce najdete velmi měkké utěrky pro citlivé čištění, speciální průmyslové utěrky pro leštění skel, utěrky do tiskárenských provozů, kde je potřeba minimální uvolňování vláken i při mechanickém namáhání a celou řadu dalších specialit. Vyberte si tu nejlepší pro vaši výrobu! Kompletní sortiment průmyslových utěrek naleznete zde.

TETEX CLASSIC je univerzální víceúčelová utěrka s vysokým stupněm savosti a odolnosti. Je určená k čištění všech povrchů a nečistot. Speciální struktura zvyšuje účinnost používání. Neobsahuje celulózu, tudíž může být opakovaně použita. Elastický materiál usnadňuje čištění těžko přístupných míst. 

Víceúčelová průmyslová utěrka TETEX SOFT se vyznačuje vysokou měkkostí a odolností, proto je ideální pro leštění, sušení povrchů a odstraňování nečistot. TETEX SOFT lze použít s rozpouštědly a ředidly. Elastický materiál usnadňuje čištění těžko přístupných míst.

Utěrka TETEX GREY je vyrobena ze směsi celulózových a polypropylenových vláken, je tak vhodná pro čištění silně znečištěných povrchů v průmyslových závodech, kde je vyžadována vysoká úroveň čistoty. Je velmi měkká a pružná, a proto umožňuje čištění těžko přístupných míst a nepoškrábe vyčištěný povrch. Dokonale pohlcuje olej, mastnotu a nečistoty, vhodná pro použití s většinou rozpouštědel.

Průmyslová utěrka TETEX MECHANIC na bázi celulózy a polyesteru vyniká velkou pevností a odolností. Hladká struktura povrchu umožňuje rychlý a přesný sběr kapalných nečistot bez ztráty fyzikálně-chemických vlastností. Dokonale odstraňuje barvy, laky a olejové skvrny.

Speciální průmyslová utěrka TETEX MECHANIC PLUS ze směsi celulózy a polyesteru má krepovanou povrchovou strukturu. Netkaná textilie, ze které je vyrobena, je pevná, trvanlivá a odolná vůči mechanickému poškození a rozpouštědlům. Neobsahuje pojiva ani lepidla, nezanechává vlákna a zároveň má vynikající absorpční vlastnosti.

Speciální průmyslová utěrka TETEX MULTI na bázi celulózy a polyesteru je velmi savá a pevná v mokrém i suchém stavu. TETEX MULTI je 100% bezprašná, a proto je vhodná pro použití v oblastech citlivých na prach a nečistoty. Dobře pracuje s rozpouštědly nebo ředidly. Hladká povrchová struktura netkané textilie umožňuje rychlý a přesný sběr kapalných nečistot.

Průmyslová utěrka TETEX DUO je vyrobena ze směsi celulózových a polyesterových vláken. Jednostranně hrubý, extrémně odolný povrch je speciálně navržen a vyvinut pro odstranění odolných nečistot. Utěrka je velmi odolná a nepouští vlákna. Díky struktuře materiálu má vysokou absorpční vlastnost, je proto vhodná pro odstranění těch největších nečistot a pro čištění dílenského vybavení.

Bezprašná průmyslová utěrka TETEX GLASS ze 100% polypropylenu je odolná vůči rozpouštědlům a detergentům. Odstraňuje i obtížně čistitelné nečistoty a mastnotu. Hodí se pro čištění a opracování skleněných prvků a lakovaných komponentů. Je vhodná pro použití v gastronomii na mokré čištění i v tiskárnách, kde je vyžadována vysoká úroveň kvality výroby.