bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Pro velký úspěch prodlužujeme zaváděcí akci na produkty značky BULDOK až do 30. 6. 2024


Jak už nejspíš víte, značky Český stavitel a Buldok se spojily, a nyní už najdete všechny jejich produkty pod jednotnou značkou BULDOK. Jedná se o kvalitní produkty čisticí a stavební chemie za přijatelnou cenu. Všechny tyto produkty můžete nyní vyzkoušet za zaváděcí ceny. Ke každému objednanému kartonu zboží dostanete navíc dárek zdarma: multifunkční špachtli nebo aplikační pistoli. A při objednávce produktů značky BULDOK nad 5 000 Kč získáte navíc six pack piva ZDARMA.

Jaké produkty v naší sezónní MEGA akci naleznete?

  • Montážní pěny

  • Tmely a silikony

  • Chemické kotvy

  • Lepidla

Akční leták ZAVÁDĚCÍ AKCE BULDOK ZDE.

Stavte na pevných základech

V portfoliu značky BULDOK naleznete mnoho produktů, které ulehčí vašim zákazníkům stavební projekty. S Buldokem vás nebude trápit, zda produkt bude na povrchu držet, že se zhoršují vlastnosti působením slunce nebo deště, nebo jestli mají dostatečnou pevnost, izolační schopnost a trvanlivost. Naše montážní pěny nabízejí prvotřídní kvalitu s pevnými spoji, odolností vůči počasí, jednoduchou aplikací a skvělou izolaci. S Buldokem stavíte s jistotou.

Vhodný všude tam, kde je vlhko

Potřebují vaši zákazníci produkt, který je ideální pro tmelení v místnostech s vysokou vlhkostí? V takovém případě je tu pro ně sanitární silikon BULDOK. Vyznačuje se vysokou přilnavostí na nesavé materiály a je nepřetíratelný. Dá se použít k utěsnování sanitárních a kuchyňských zařízení, na tmelení sprchových koutů, umyvadel nebo záchodových mís a pisoárů. Vaši zákazníci jistě ocení i jeho odolnost vůči UV záření a čisticím prostředkům.

Spolehlivá kotva pro vaše projekty

Chemickou kotvu KOTVIX PSF od značky BULDOK si vaši zákazníci opravdu zamilují. Nejen že aplikace je velmi snadná, ale navíc i velmi účinná. Lze jí používat ve vodorovné i svislé poloze v interiéru i v exteriéru. Disponuje dobrou chemickou odolností, rychlou želatinací a krátkou dobou tuhnutí. Je vhodná do pokladu z plných i dutých cihel, lehčených tvárnic a různých prefabrikátů.  

Trhák MEGA-FIX

Lepidlo MEGA-FIX se díky své vysoké výkonnosti a vlastnosti okamžité fixace stává nepostradatelným nástrojem každého profesionála či laika, řemeslníka, montéra i nadšeného nebo začínajícího kutila. Vaši zákazníci ocení špičkovou kvalitu spojů, široké spektrum použití a další výhody, které sebou MEGA-FIX přináší. Mezi ně patří jednoduchá aplikace, univerzálnost, schopnost spojovat širokou škálu materiálů a povrchů, maximální pevnost a vysoká trvanlivost.

Kompletní nabídku produktů najdete v akčním letáku. Nabídka za zaváděcí ceny platí až do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.