bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Přivítejte jaro s produkty za akční ceny! Akce platí od 26. 2. do 30. 4. 2024


Chystají se vaši zákazníci tvořit velikonoční dekorace, zdobit svou zahradu nebo jen oživit svůj dům pestrými a originálními nápady? V naší akci Jaro plné barev najdete širokou škálu produktů za akční ceny.

Jaké produkty v naší sezónní MEGA akci naleznete?

  • Tavné lepicí pistole
  • Dekorativní spreje
  • Tavná lepidla

Akční leták JARO PLNÉ BAREV ZDE  

Tavná lepicí pistole MAGENTA L – Správná zbraň pro vaši kreativitu

Tavná lepicí pistole MAGENTA L je ideální pro menší užitkové práce. Má příkon 70 W a umožňuje rychlé a pevné lepení různých materiálů, jako jsou dřevo, kovy, plasty, textilie, papír, lepenka, keramika a další. Je navržena pro tavné tyčinky o průměru 11 – 11,5 mm, které se snadno vkládají do pistole. Má zabudovaný odkládací stojánek a tepelně odolné pouzdro. Je lehká, ergonomická a snadno ovladatelná.

 

Proměňte jakýkoliv objekt v umělecké dílo

Vaši zákazníci při svém kreativním tvoření jistě ocení širokou nabídku sprejů Maston, které oživí jakýkoliv objekt a promění ho v originální dílo, za které by se nestyděli ani ti největší umělci. Díky sprejům budou schopni vytvořit autentické efekty rzi, kamene nebo své vlastní školní tabule.

Široká nabídka tavných lepidel

Naše tavné tyčinky jsou nepostradatelným pomocníkem pro každého, kdo chce tvořit pestré jarní dekorace, zdobit kov, dřevo, keramiku, papír nebo textilii. Vybrat si můžete ze široké nabídky tavných tyčinek různých barev a velikostí.

 

Kompletní nabídku produktů najdete v akčním letáku. Akční nabídka platí od 26. 2. do 30. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob.