bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Příprava exteriéru domu na jarní sezonu


S příchodem jara se na vás určitě vaši zákazníci obrátí s tím, že chtějí dát fasádě, zahradnímu nábytku, pergole a celkově dekoracím kolem domu svěží vzhled. A my pro vás máme pár tipů na produkty, které jim v tom skvěle pomůžou!

Síla buldoka k očištění kamene a střešní krytiny

Čistící chemie značky BULDOK má pro vaše zákazníky v nabídce dva skvělé produkty. Mechstop a Čistič dřeva.

Čistič MECHSTOP je skvělý čistící prostředek, který zbaví vnější povrchy od mechanických nečistot 
a porostů jako jsou řasy nebo mechy. Je vhodný především na čistění:

  • fasád, 
  • zdiva,
  • kamenných soklů, 
  • betonových nájezdů,
  • obkladů a dlažeb, 
  • náhrobků, 
  • podezdívek skleníků,
  • zahradního nábytku
  • a některých typů střešních krytin.

A jak jej použít? MECHSTOP není potřeba ředit, je rovnou připraven k nanášení. Na povrch se nanáší třeba zahradní konví nebo smetákem a po nanesení musí být povrch zcela mokrý. Pro dosáhnutí okamžitého efektu čištění doporučujeme za 24h oplach tlakovým čističem. Jinak není nutné MECHSTOP oplachovat, poradí si s tím déšť nebo povětrnostní vlivy. 

Svěží vzhled zahradního nábytku

Ale co doporučit zákazníkům v případě, že chtějí čistit dřevěné povrchy? Na ty BULDOK myslel také a do nabídky zařadil ČISTIČ DŘEVA a ČISTIČ DŘEVA PROFI. Tento přípravek velmi účinně odstraňuje staré skvrny a mastnotu ze dřevěných povrchů. A je jedno, jestli mají vaši zákazníci tuzemské nebo tropické dřevo. BULDOK je vhodný pro všechny typy dřeva!

Můžete s ním čistit vše, od dřevěných fasád a zahradního nábytku přes terasy, altány, sruby až po dětské prolézačky a houpačky. Neobsahuje chlor, nemá bělicí účinky a nezapáchá. Navrací dřevu přírodní vzhled. 

Jarní přípravu je dobré zakončit impregnací

Aby očištěné povrchy vypadaly dlouho jako nové, je dobré je před začátkem sezony naimpregnovat. Český stavitelpro vaše zákazníky nabízí impregnaci savých minerálních povrchů a jejich ochraně před povětrnostními vlivy jako je déšť, vítr nebo slunce. Výhodou je hluboká penetrace, vysoká vodoodpudivost, dobrá přilnavost nátěrových hmot, zvýšená odolnost vůči poškození mrazem a spousta dalšího. 

V nabídce máme pro vaše zákazníky dvě varianty – WATERSTOP PROFI a WATERSTOP NANO. Hlavním rozdílem mezi těmito variantami je tzv. „mokrý vzhled“ u WATERSTOPU PROFI. WATERSTOP NANO tento efekt nemá a je tak zcela neviditelný. Oba typy impregnace můžou vaši zákazníci použít jak v interiéru, tak v exteriéru. 

Doporučte vašim zákazníkům ty nejlepší produkty od značek BULDOK a ČESKÝ STAVITEL pro čištění a následnou impregnaci povrchů kolem jejich domů.