bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Podzimní tvoření. Akce platí od 25. 9. 2023 do 31. 12. 2023


V akční nabídce najdete široký sortiment kvalitních tavných pistolí vhodných na lepení dekorativních předmětů, ale i drobné opravy, spolu s velkou nabídkou tavného lepení a dekorativních sprejů MASTON, které povýší tvoření na novou úroveň.

Podzim už nám klepe na dveře a přichází ten správný čas, abyste své zákazníky vybavili na tohle barevní období, které rozproudí jejich kreativitu. Ať už chtějí popustit uzdu své fantazie při vytváření podzimních dekorací nebo si chtějí zútulnit své domovy na nadcházející sychravé počasí. Připravte je na tento čas s velkou parádou. A co pro vás máme připraveno?


Aktuální leták s akčními produkty pro podzimní tvoření najdete zde.
 

Tavné pistole pro každou příležitost

Co by to bylo za kreativní tvoření, kdyby nebyla po ruce kvalitní tavná pistole, která potěší každého, nejen domácí kutily? Vybavte své zákazníky kvalitní tavnou pistolí od Českého stavitele, aby jim práce šla hezky od ruky. Tavná pistole Jana, Lenka, MAGENTA L, MAGENTA S jsou vhodné jak na lepení dekorativních předmětů, tak se postarají o drobné užitkové práce v domácnosti vašich zákazníků.

Široká nabídka tavného lepení

Mít tavnou pistoli je naprostý základ, který ale nebude fungovat jen tak! Je potřeba se zásobit tyčinkami tavného lepidla, aby výsledek práce držel hezky pohromadě. Nabídněte svým zákazníkům širokou paletu barev tavného lepení. A nemusí zůstat pouze u čirého lepidla! Doplňte své zásoby o tavné tyčinky v barvách podzimu, které budou perfektně ladit s podzimními dekoracemi, nebo si někdo potrpí na mix barev? Má ho mít! S blížícími se svátky vaši zákazníci určitě ocení i variantu se třpytkami, které jsou vhodné jak na lepení, tak i vytváření obrazců.

Neobyčejné dekorativní spreje

Dekorativní spreje MASTON jsou skvělou pomůckou pro každého, kdo má rád tvoření. Stačí jen pár tahů a běžné předměty se promění v originální dekorace. Ať už se vaši zákazníci pustí do vylepšení nábytku, květináčů nebo tvoření dekorací, s těmito spreji, které vytváří efekt leštěného kovu, to zvládnou snadno a rychle. Dekorativní spreje MASTON jsou ideální produkt pro kreativní duše.

Tím nabídka samozřejmě nekončí! Kompletní nabídku produktů najdete v akčním letáku. Tak nezapomeňte, nabídka platí od 25. 9. 2023 do 31. 12. 2023.