bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Podzim alias tvůrčí období se hlásí o slovo


Podzim je tady. Dětem skončily prázdniny a vrací se do školy, ze stromů začaly padat různé listy a příroda se chystá na zimu. Nejvyšší čas pro vás zásobit své prodejny produkty, které přímo vybízejí ke kreativitě – tavnými pistolemi a náplněmi do nich nebo třeba krycími spreji v různých odstínech nebo imitacích povrchů! Protože nastává období, kdy si lidé – vaši zákazníci, začnou chystat své domovy na různé podzimní a zimní svátky – Dušičky, Mikuláš nebo Vánoce, či si jen budou chtít vyzdobit své obydlím dekorací zapadající do aktuální sezony. A co že pro vás máme připraveno?

Akční leták pro registrované uživatele naleznete zde.

Tavné pistole a tavná lepidla

V nabídce e-shopu METRUM naleznete nejen tavné pistole do domácnosti pod označením Jana, Lenka a MAGENTA S a MAGENTA L, které se, kromě barvy, liší i velikostí průměru tavné tyčinky od 7 do 11,5 mm. Naleznete u nás taky průmyslové varianty tavných pistolí, které mohou být skvělým pomocníkem např. v chráněných dílnách nebo základních a umělecký školách. Především pak pistole TAV 15, pro tyčinky v rozměru 7 – 7,5 mm a TAV X80 pro tyčinky v rozměru 11 – 11,5 mm.

A do pistolí je potřeba co? Střelivo. Pro tavné pistole od ČESKÉHO STAVITELE máme samozřejmě i kompletní sortiment „nábojů“. Od čirých v tloušťkách 7 a 11 mm, přes třpytivé a barevné až po přírodní barvy jara.

Dekorativní spreje

Dekorativní spreje od MASTONU jsou další skvělou pomůckou, díky které potěšíte kreativního ducha vašich zákazníků. Hodí se skvěle v momentě, kdy ve stodole objeví staré květináče, které jim je líto vyhodit. Díky těmto sprejům jim můžou dát nový vzhled a ušetřit tak spoustu peněz za nákup nových květináčů. Není na co čekat, zásobte se těmito spreji v naší speciální akci! Máme je v nabídce v následujících variantách:

Super akce

Pokud i vy popustíte uzdu kreativitě a nakoupíte u nás za více než 5 000 Kč, získáte sympatický „six pack“ zlatavého moku (6 ks piv Zubr Grand), aby bylo čím spláchnout kreativní odpoledne.