Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde .
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Neukládejte nářadí k zimnímu spánku! Akční nabídka platí od 2.10. 2023 do 31. 12. 2023


Nabídněte svým zákazníkům kvalitní systémy a technologie z aktuálního letáku produktů pro celoroční využití, jako jsou produkty od Českého stavitele, široká nabídka těsnění nebo tepelných izolací.

Podzim a zima už neznamenají zastavení prací vašich zákazníků na jejich projektech! Díky pokročilým nástrojům a technologiím mohou stavět a tvořit i v chladnějších měsících. Inspirujte je tipy, aby mohli pokračovat bez ohledu na počasí.

Aktuální leták s produkty pro celoroční využití najdete zde.

Stavozim: Bezchloridový zázrak pro betony a malty

Bezchloridový kapalný urychlovač tvrdnutí, který neprodlužuje dobu zpracovatelnosti čerstvé směsi, mění pravidla hry ve stavebnictví. Tato inovace umožňuje rychlejší tvrdnutí betonů a malt až při -10 °C. Snižuje náklady na materiál a zvyšuje efektivitu výstavby. Nenechte vaše zákazníky zastavit zimou, ale představte jim skvělé řešení v podobě produktu Stavozim!

KOTVIX: Revoluční spojovací technologie

Chemické kotvy KOTVIX umožňují rychlé a bezpečné kotvení až do teploty -10 °C. S touto revoluční technologií mohou vaši zákazníci stavět silnější a odolnější konstrukce bez kompromisů. Tyto kotvy nabízejí nejen maximální pevnost spoje, ale také snadnou aplikaci a odolnost vůči vnějším vlivům. Vaši zákazníci tak můžou investovat do kvalitního řešení, které se jim v budoucnosti několikrát vrátí díky své spolehlivosti.

Zvyšování efektivity topení má nového šampiona

Hledají vaši zákazníci způsob, jak dosáhnout maximálního výkonu ze svých topení a současně uspořit náklady na vytápění? Izolace do oken a dveří má svůj význam, ale stejně tak tepelně odrazivý povrch produktu THERMOFLEX. Tato tepelně izolační fólie vnese do domovů optimální tepelný komfort díky jednoduchému principu. THERMOFLEX odráží až 90 % tepla vyzařovaného z radiátoru zpět do místnosti a brání jeho absorpci do zdiva či případnému prostupu zdivem ven. Navíc se prodává v podobě termoizolační folie, která se jednoduše a rychle instaluje díky dokonalému přizpůsobení izolovanému povrchu.

TLT: Těsnění, které spojuje styl a funkčnost

Nová generace samolepicího těsnění TLT přináší to nejlepší z obou světů a přidává do projektů vašich zákazníků šmrnc. Díky technologii This Layer (TLT) mohou mít tradiční černé těsnění nebo si přidat osobní styl s bílou nebo hnědou nástavbou. Hlavní výhodou je velice snadná instalace do oken i dveří s okamžitým efektem. Toto těsnění spolehlivě eliminuje netěsnosti, které časem mohou vznikat mezi rámem okna a samotným oknem a stejně fungují i při aplikaci mezi dveře a futra. Někdy stačí dobře poradit a vaši zákazníci mohou mít okna i dveře s maximální izolací za minimální investici, téměř jako by byly nové.