Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde.
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Nepodceňte jarní údržbu domu a zahrady!


Hurá, zima je za námi a vy můžete na prodejny konečně v plné síle vypustit všechny produkty, které se týkají jarních prací kolem domu. A my vám v tom ještě více pomůžeme! Připravili jsme pro vás dubnovou akci na produkty, které jsou přímo určeny pro práci kolem domu a na zahradě. Pro lepší přehlednost jsme je rovnou rozdělili do tří kategorií.
  • Akční leták produktů vhodné pro údržbu domu a zahrady, naleznou registrovaní uživatelé zde.

Čistý dům nejen zevnitř 

S příchodem jara by se vaši zákazníci určitě měli postarat o fasádu svého domu. Pro odstranění všech nečistot, porostů, řas nebo mechů jim doporučte BULDOK Čistič fasády. K dispozici je hned ve 3 variantách balení od 1 do 10 kg. Podpořit očištěnou fasádu v udržení čistého vzhledu a zároveň prodloužit její životnost pomůže vašim zákazníkům přípravek Odolná fasáda ČS. Určitě doporučujeme používat v páru s Čističem fasády BULDOK. Třetím produktem do party čističů domu je BULDOK Mechstop. Ten se vašim zákazníkům bude hodit především v momentě, kdy se rozhodnou pustit do čištění střešní krytiny. Ale pomůže i při čištění dlažby, obkladů nebo podezdívky skleníků a zahradního nábytku.

Zahrada si po zimě péči zaslouží

Pokud jsou vaši zákazníci vlastníky zahradních jezírek, určitě byste jim měli nabídnout sypkou bakteriálně-enzymatickou směs BULDOK Čistá jezírka. Ta zbaví jezírka a zahradní rybníčky zelených řas a voda bude průzračně čistá. Když už budou mít zákazníci čistá jezírka, neměli by zapomínat ani na konstrukce pergol nebo dřevěný zahradní nábytek. K čištění dřevěných konstrukcí, ideálně před renovací, se skvěle hodí BULDOK Čistič dřeva. Pro domácí použití jej nabízíme ve variantě s rozprašovačem a samozřejmě pak i ve větších balení na doplnění nebo pro průmyslové použití. 

Při jarním „očistném útoku“ by neměli vaši zákazníci zapomínat ani na čištění dlažeb nebo kamenných dekorací. K tomuto účelu jim můžete nabídnout z naší nabídky BULDOK Čistič kamene.

Nikdy není na škodu v rámci jarní očistné kúry, vyčistit i septiky/ČOV/žumpy u domu. S tímto „problémem“ můžete svým zákazníkům pomoci prostřednictvím přípravku BULDOK Čisté septiky, který jejich čističky odpadních vod zbaví nepříjemného zápachu a organických usazenin. A když jsme u toho odpadu. Na škodu určitě není ani BULDOK Urychlovač kompostu, který pomáhá s rozložením bioodpadu a zahradního odpadu aerobním způsobem. Vaši zákazníci jej jistě ocení. 

Vyčistit, naimpregnovat a hurá za zábavu

Ochránit minerální povrchy savých materiálů můžou vaši zákazníci několika způsoby. My doporučujeme použít naši emulzi WATERSTOP PROFI nebo WATERSTOP NANO. Díky impregnaci Waterstopem odolají povrchy lépe povětrnostním vlivům a vydrží déle bez nutnosti dalšího zásahu. A když budou vaši zákazníci shánět rychlou impregnaci dřeva ve spreji, můžete jim nabídnout Maston sprey TEAK OIL. Ten proniká hluboko do dřeva a vytváří ochrannou vrstvu bez filmů na povrchu. 

Protože už jsou práce kolem domu hotové, zbývá poslední věc. A to vyčistit boudu a kotec psovi a vyčistit a připravit gril na sezonu. K odstranění nečistot a pachů v boudě a kotci pro psa se skvěle hodí BULDOK Odstraňovač skvrn a zápachu. Nejlepší na něm je, že jej můžete využít i v domácnosti pro vyčištění gauče nebo koberců. K čištění celých grilů nebo jejich roštů nabízíme BULDOK Čisté grily a trouby. Aplikace je jednoduchá – zákazník jej nastříká na znečištěné místo, nechá pár minut působit, setře hadříkem a je to.