bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

COROTOP: Profesionální systémy pro střechy a dřevostavby


Střecha a fasáda dělají dům. Proto potřebují vaši pozornost, péči a ochranu, obzvláště před nepříznivým počasím. A přesně pro takové účely je tady profi sortiment značky COROTOP, který váš dům udrží v suchu při každé příležitosti a vy budete klidně spát.

Střechy a fasády jsou nejvíce namáhanými částmi každé stavby, které musí odolávat rozmarům počasí. Pokud se tedy chystáte na stavbu, rekonstrukci nebo renovaci bydlení, vysoce kvalitní a efektivní materiály jsou základem.

Membrána nebo folie? Určitě membrána...

Mezi nejmodernější a vysoce účinné stavební systémy patří COROTOP, který se vyrábí výhradně v Evropě a prodává ve více než 50 zemích světa. Jedná se především o izolační systém, který se liší použitím vícevrstvé membrány narozdíl od běžně používaných folií, které jsou svými parametry dávno překonány. Membrány COROTOP, jako extrémně pevný materiál z netkaných textilií a speciálního funkčního filmu, zajistí vaší stavbě daleko delší životnost a zabezpečení proti povětrnostním vlivům.

Membrány COROTOP mimo jiné garantují maximální vodotěsnost, zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození, dlouhodobou odolnost proti UV záření i bezpečnou instalaci. Více než dvacetileté testování v praxi ukázalo, že systém COROTOP je chytrým a dlouhodobě spolehlivým řešením pro všechny střechy a dřevostavby, které neztrácí své vlastnosti ani po letech. 

Výhradním dodavatelem značky COROTOP pro český trh je společnost METRUM s.r.o., která vám poradí a navrhne funkční a účinné řešení přímo pro vaši stavbu.  

„Výrobky COROTOP jsou určeny pro standardní, nízkoenergetické, pasivní i nulové domy, stejně tak jako chaty, chalupy, garáže, dílny a další objekty. Zajistí správnou funkci a odvětrávání vlhkosti z konstrukce objektu. Jedná se o výjimečné membránové řešení, které nahrazuje běžně využívané folie,“ dokládá univerzálnost systému Zdeněk Starý, technický manažer divize Stavební chemie společnosti METRUM s.r.o.

Extrémní odolnost a bezpečnost

Systém COROTOP chrání váš dům před vlhkostí, výrazně prodlužuje životnost, snižuje náklady na provoz i údržbu domu, zvyšuje komfort a zabezpečuje zdravotní nezávadnost objektu. Právě díky těmto jedinečným vlastnostem nezáleží na tom, jestli je váš dům vysoko v horách anebo v údolí, uvnitř budete mít vždy příjemné klima.

Značka COROTOP je řešením nejvyšší kvality a vyniká svými parametry nad konkurencí. Výrobky jsou extrémně pevné, jsou charakteristické svou voděodolností, dlouhou životností a mají vynikající UV odolnost. Navíc zajišťují jednoduchou montáž a jsou cenově dostupnější než řada folií,“ shrnuje benefity špičkového řešení Zdeněk Starý, technický manažer divize Stavební chemie společnosti METRUM s.r.o.