bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Chcete renovovat nebo ošetřovat dřevo? Jen pěkná barva nestačí!


Vraťte zapomenutý lesk a obnovte ochranu všem zašlým dřevěným prvkům doma i na zahradě! Olejová lazura na bázi přírodního lněného oleje HOUTOLIE holandské značky KOOPMANS znamenitě penetruje a tím chrání dřevo v interiéru i exteriéru. Mějte své dřevo pod kontrolou, s profesionální péči vám to půjde snadno!

Grilovací sezóna i rodinná posezení na zahradě či terase se opět dostávají ke slovu. Konečně nastal ideální čas na „oprášení“ venkovního nábytku a provedení pravidelné údržby dřevěných prvků zahradní architektury. 

Ošetřujících přípravků na dřevo existuje nepřeberné množství, vybrat si dá ale pěkně zabrat. Neřiďte se jenom barvou, všímejte si také složení. Má přípravek UV filtr? Kdy se může provádět druhý nátěr? Nebude třeba čekat celý den? Jaká je vydatnost nanášení atd. Máme pro vás účinného a šetrného pomocníka, který nejenže ochrání dřevo před popraskáním, povětrnostními vlivy a UV zářením, ale zároveň zvýrazní přírodní strukturu dřeva. 

Olejová lazura na bázi přírodního lněného oleje HOUTOLIE holandské značky KOOPMANS se velmi snadno nanáší, dobře penetruje do dřeva, reguluje jeho vlhkost a dodá vašim dřevěným kouskům hladký, hedvábný vzhled. Je ideální pro ošetřování obkladových palubek, zahradních prvků (ploty, pergoly, altány, okenice, můstky atp.), zahradního nábytku nebo dřevěných fasádových prvků. Lze ji použít také na chemicky ošetřené dřevo. Olejové lazury nabízíme jak v barevném tak i bezbarvém provedení, které je určeno především pro použití v interiéru. 

Nezapomeňte si hlavně připravit vše potřebné a zbavit dřevěný povrch mastnoty, pryskyřice i lišejníků dříve, než se pustíte do práce. Dřevo musí být zkrátka čisté a suché.

 

Výhody olejové lazury HOUTOLIE:

  • Snadná aplikace
  • Regulace vlhkosti dřeva
  • Ochrana dřeva před srážkami, vlhkostí, popraskáním i UV zářením
  • Použitelní i na chemicky ošetřené dřevo

 

Více o olejové lazuře HOUTOLIE se dozvíte na našich stránkách: https://www.metrum.cz/houtolie-p9859