Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde.
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Chceme vám být blíž! Nově vstupujeme na Instagram.


Naši zákazníci, obchodní partneři i vy všichni hobíci a domácí kutilové jste naší hnací silou a často důvodem pro rozšíření našeho sortimentu. A chceme být zkrátka tam, kde jste vy. I proto jsme se rozhodli vyslyšet přání a prorazit na sociální síti Instagram, kde vás budeme zásobovat kutilskými tipy, radami, recenzemi výrobků či fotkami z realizací. Sledujte nás!

Už dávno je pryč doba, kdy se domácí kutilové i profesionálové schovávali v přítmí své dílny a nedali o svých výtvorech vědět. Současné doba je zkrátka chlubící i inspirativní v jednom! A my jsme za to vlastně rádi, že jste vidět a šíříte tak povědomí o naší práci a výrobcích, které vám pomáhají nejen doma, na zahradě, ale často i stavbách.

My nechceme být pozadu, a proto jsme si řekli, že přijmeme hozenou kutilskou rukavici a vystavíme náš sortiment na odiv – na Instagramu. Naším cílem nebude jen prezentovat naše výrobky, ale také inspirovat, vzdělávat, poradit, ukázat fotografie z realizací, doporučit, zkrátka abychom vám všem byli nápomocní! Protože bez vaší důvěry v naše výrobky bychom tady nebyli!

Děkujeme.

Sledujte nás

www.instagram.com/metrum_cz/