bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Český stavitel: Parťák pro kutily i profíky


Hodnotu, estetiku a funkčnost nemovitosti můžete významně ovlivnit. Pravidelnou údržbu, opravy drobných vad, ale i rozsáhlejší rekonstrukci hravě zvládnete s produktovou řadou značky Český stavitel od společnosti Metrum. Široké spektrum stavební chemie si oblíbili nejen profesionálové ve stavebnictví a dřevozpracujícím průmyslu, ale i domácí kutilové.

Přestěhovali jste se do starého domu, kde vám omítka padá téměř před očima a vykukuje na vás staré zdivo? Opravujete fasádu, chcete odstranit povlaky mechů a lišejníků na střešní krytině, nebo sanovat vlhké zdivo? Produktová řada Český stavitel přináší rychlé, účinné a kompletní řešení od střechy až po podlahu.

Střecha a fasáda jako ze žurnálu

Střecha je korunou domu. Zub času i nepřízeň počasí jí však dávají zabrat. Funkčnost i krásu střešní krytiny, stejně jako fasády často ohrožují mechy, lišejníky, řasy a plísně. Produkty spol. Metrum – Mech-stop, Čistá fasáda a Odolná fasáda si s nimi poradí a zároveň brání jejich nové tvorbě.

„Každý kutil ví, že co si neudělá sám, to si draze zaplatí. Aplikace našich produktů je jednoduchá a zvládnete ji sami. Z 1 litru ošetříte až 20 m2 plochy. Ušetříte tak nejen za speciální nářadí a drahé firmy, ale také životní prostředí. Naše komplexní řada je šetrnější a účinnější než běžné chlorové přípravky,“ uvádí Martin Motáň, obchodní zástupce společnosti Metrum.

Hydrofobní úpravu dosáhnete přípravkem Odolná fasáda. Vytvoří tzv. tekuté stěrače a vaše fasáda po každém dešti získá samočistící funkci.

 

Nový kabát pro váš interiér

Nahoďte interiéru nový a slušivý kabátek. Hydroizolace ochrání před vodou, s penetračními a zpevňujícími nátěry značky Český stavitel zvýšíte nejen soudržnost starého zdiva, ale i jeho odolnost vůči vlivům vlhka, vody, chemických látek a UV záření. Usnadněte si nanášení nové omítky nebo vnitřní barvy.

„Originální vysoce penetrační a zpevňující nátěry zaručují hloubkové ošetření podkladového materiálu, redukují savost a prašnost. Sjednocují také povrchové vlastnosti stavebních podkladů,“ uvádí výhody Martin Motáň. Nátěry přijdou vhod při impregnaci betonů, cihlového zdiva, starých i nových omítek jak vápenných, tak štukových či sádrových. Můžete je ale použít i na podkladové malty nebo cementová lepidla.

Chcete podlahové topení, ale teče vám takříkajíc do „bot“? Hotovou polotekutou jednosložkovou hydroizolací, která je navíc vhodná do interiéru i exteriéru, jednoduše vytvoříte mrazuvzdorný a voděodolný nátěr. Tato hydroizolace je velice vhodná pro izolaci sprchových koutů v koupelnách. Asfaltový hydroizolační nátěr je zase vhodným produktem proti tlakové vodě a pro izolaci retenčních a splaškových jímek. Aplikovat ho můžete jak na cihlové a betonové zdivo, tak i na kov či dřevo.

 

Domácí tmelení a lepení s dlouhou životností

Hledáte spolehlivé, účinné a profesionální pomocníky pro těsnění, tmelení a lepení? Volně dostupná lepidla v hobby marketech nesplňují Vaše požadavky a očekávání? Český stavitel vám pomůže.

„Univerzální extrémně pevné lepidlo MEGA-FIX s okamžitou fixací slepí většinu materiálů ze železa, kovu, polykarbonátů, některých druhů plastů, skla, keramiky, dřeva, zdiva nebo betonu. Navíc je velmi dobře přetíratelné a odolné proti sladké i slané vodě, UV záření a chlóru“ uvádí Martin Motáň.

Vysoce kvalitní jednosložkový tmel označený jako Finiš tmel můžete okamžitě použít na tmelení sádrokartonu, ale také na celoplošné stěrkování stěn z různých stavebních materiálů. Neutrální silikon oxim O2 má výjimečné těsnící i lepící vlastnosti a je odolný vůči stárnutí, UV záření a nepůsobí oxidaci kovů.

Český stavitel je parťákem pro jakýkoliv váš stavební záměr. V sortimentu naleznete produkty stavební chemie, jako jsou přísady, nátěry, penetrace, hydroizolace, tmely, silikony, lepidla, chemické kotvy, pěny.

Co je Český stavitel?

Český stavitel® je nejstarší a nejznámější značkou společnosti METRUM s.r.o.. Tato značka dobívá český trh od roku 2004. Pod značkou Český stavitel® nabízejí vlastní produkty stavební  chemie, hydroizolační produkty, tmely, silikony, montážní pěny, chemické kotvy a impregnace.