bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Proč nakupovat u nás?

Doprava zdarma

Při objednávce nad 5 000 Kč bez DPH vám doručíme zboží zdarma. Jako smluvního partnera pro přepravu používáme PPL nebo doručujeme vlastními kapacitami.

25 let tradice

V oboru nejsme žádní nováčci, na trhu stavební chemie a lepidel se pohybujeme čtvrt století. Již v roce 1992 založil Ing. Jiří Zapletal firmu zabývající se dovozem a prodejem lepidel. Od té doby se nabídka výrobků značně rozrostla, stejně jako oblast působení. Naše výrobky najdou uplatnění ve stavebnictví i průmyslu. V roce 2001 se rodinná firma přetransformovala na právnickou osobu s názvem METRUM s.r.o. Potřeba růst a rozšiřovat výrobní kapacity nás vedla ke změně sídla firmy. Od roku 2007 tak působíme v Přerově, v nových prostorách.

Profesionalita 

K našim výrobkům poskytujeme kvalitní doprovodný servis. Obchodní zástupci a pracovnice zákaznického servisu dokáží zákazníkovi vždy profesionálně poradit. Kvalitu odborných znalostí vlastních zaměstnanců, partnerů i zákazníků neustále zvyšujeme díky systému pravidelných školení.

Platíme daně v České republice

Jsme česká rodinná firma se 100 % českým kapitálem. Zaměstnáváme pracovníky z regionu a daně platíme v ČR. Podporujeme regionální veřejně prospěšné aktivity, sponzorujeme kulturu, sport a sociální služby.

Marketingová podpora

Maloobchodním zákazníkům nabízíme pomoc s podporou prodeje. Na prodejny mohou získat zdarma prodejní stojany s mixem našich výrobků. Samozřejmostí jsou také cedule, bannery, katalogy a letáky. 

Vlastní laboratoř

V areálu firmy máme k dispozici vlastní fyzikálně-chemickou laboratoř. Zkušený laborant a metrolog provádí nejen systematickou kontrolu výrobního procesu. Poskytujeme také odbornou pomoc našim zákazníkům, zdarma provádíme celou řadu laboratorních analýz. Vyvíjíme sami nové výrobky nebo upravujeme stávající výrobky dle požadavků zákazníků. 

Divizní uspořádání

Obchodní oddělení máme rozděleno do dvou divizí. Dokážeme tak poskytnout specializovanou péči různým skupinám zákazníků. Divize Stavební chemie obsluhuje zákazníky z řad velkoobchodů, maloobchodních prodejen a B2B zákazníků v dřevozpracujícím průmyslu. Divize Průmyslová lepidla dodává kompletní portfolio produktů a poskytuje servis B2B zákazníkům v automobilovém, elektrotechnickém, energetickém, strojírenském a sklářském průmyslu. 

Oficiální zastoupení vybraných značek

U značek Loxeal a Koopmans jsme jediným oficiálním zástupcem na českém a slovenském trhu. Nejsme tak pouze prodejcem, ale především tvůrcem strategie. Zákazníkům poskytujeme přidanou hodnotu v podobě marketingové podpory, technického servisu či customizovaných řešení.

Odpovědnost za životní prostředí

Přestože jsme firma, která podniká na poli chemického průmyslu, cítíme odpovědnost za životní prostředí a udržitelný rozvoj. Neustále inovujeme své produkty tak, aby byly bezpečné a ekologické. V nabídce máme produkty BULDOK na čistě bakteriální bázi. U lepidel LOXEAL nabízíme řadu GREEN LINE, která obsahuje produkty šetrné k životnímu prostředí. 

Certifikáty kvality

Snažíme se neustále zlepšovat všechny procesy ve firmě. Jako jedni z mála v oboru máme standardizovaný systém managementu kvality ISO 9001, a to již od roku 2003.

Celorepublikové pokrytí

Jsme snadno dostupní díky síti vlastních obchodních zástupců a externích partnerů.