bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Poradenství a individuální přístup

Víme, že každý zákazník je jiný, a každý má jiné požadavky, které je potřeba řešit, proto si zakládáme na individuálním přístupu ke všem našim zákazníkům.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a kontaktům jsme svým zákazníkům na vysoké úrovni schopni poskytnout komplexní profesionální servis a poradenství, které zajišťuje náš proškolený personál. S tím souvisí také ta skutečnost, že své zákazníky na námi nabízené produkty zaškolujeme. Naši zaměstnanci jsou schopni kontrolovat i kvalitu našich produktů, a pokud nastane problém, garantujeme vrácení zboží, které u nás bylo nakoupeno.

Za základní přednosti našich obchodních zástupců považujeme komunikativnost se zákazníky, kvalitní produktové poradenství a předávání produktových znalostí zákazníkům. Naši zaměstnanci jsou schopni vytvářet různá projektová řešení a tvořit rozpočtové návrhy.

Obchodní zástupci pravidelně navštěvují své klienty na konkrétních prodejnách a řeší s nimi nastalé situace, jako jsou například reklamace a podávají informace o námi nabízených produktech.

Po individuální domluvě jsme schopni zajistit marketingovou podporu přímo na konkrétní prodejnu. Pořádáme také různé předváděcí akce pro zákazníky.

 

Pro bližší informace prosím kontaktujte náš ZÁKAZNICKÝ SERVIS

T:  581 728 211, 581 728 225 
E: obchod@metrum.czobjednavky@metrum.cz

nebo volejte ZDARMA +420 800 505 595