bubble Specialista na lepidla, tmely a stavební chemii.
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky

Dřevosan

Ochranné přípravky na dřevo značky Dřevosan® tvoří ucelenou řadu výrobků, které zákazníkovi nabízí komplexní ochranu dřevěných konstrukcí v interiéru a exteriéru. Jedná se především o ochranu proti biotickým škůdcům dřeva (suchá hniloba, měkká hniloba, plísně, dřevokazný hmyz, dřevozbarvující houby) a ochranu před ohněm.  

Přípravky Dřevosan® poskytují jak preventivní ochranu, tak sanují již napadené dřevo. Výrobky jsou určeny pro profesionální, ale i malospotřebitelské použití. 

Přípravky Dřevosan® jsou značené hnědým a zeleným kontrolním barvivem. Výrobky jsou standardně dodávané v baleních 1 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg, 25 kg a 50 kg. Odborným firmám nabízíme velkokapacitní kontejnerové balení po 500 kg a 1000 kg. 

Našim zákazníkům z řad profesionálů nabízíme zařízení pro impregnaci stavebního řeziva. Jedná se především o impregnační vany standardních rozměrů 1,5 x 1,5 x 6,5 metrů až 12 metrů. Na přání zákazníka jsou možné i jiné rozměry.

Ochranné přípravky na dřevo jsou biocidní přípravky, používejte jej bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu výrobku.

 

Impregnační vana  Impregnované dřevo