bubble Specialista na lepidla, tmely a stavební chemii.
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky

Rady a tipy

MASTON SPRAY SEAL
Pěkné video k produktu MASTON SPRAY SEAL. Názorně a vtipně vysvětlené, jak funguje guma ve spreji. Produkt máme v nabídce v několika barevných provedeních.
Jak správně a snadno kompostovat?
Kvalitním kompostem vylepšíte půdu a ještě zužitkujeme biologický odpad. Založení kompostu a používání urychlovače kompostování není nic složitého, je nutné ale dodržet několik pravidel.
Polycol 225
Video ukázka aplikace impregnace betonu pomocí přípravku Polycol 225.
Sanace dřeva napadeného dřevomorkou
V případě, že se ve stavbě objeví příznaky hniloby dřevěných stavebních součástí, je dobré, když se k posouzení rozsahu napadení přizve znalec. Nejčastější houbou způsobující hnilobu dřeva ve stavbě je dřevomorka domácí (Merulius lacrymans). 
Waterstop NANO na dřevu
Video ukázka aplikace impregnačního přípravku Waterstop NANO na borovicovém dřívku. Ukázka demonstruje naprostou vodoodpudivost ošetřeného povrchu.
Waterstop NANO na zdivu
Video ukázka aplikace impregnačního přípravku Waterstop NANO na zdící cihlu. Ukázka demonstruje naprostou vodoodpudivost ošetřeného povrchu.
FIX-R adaptér na PU pěny
Video ukázka práce s FIX-R adaptérem na trubičkové PU pěny. Jedná se o adaptér, kterým lze velmi pohodlně a opakovaně aplikovat montážní polyuretanové trubičkové pěny. Dá se univerzálně použít na PU pěny všech výrobců.