bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Rozjeďte podzim na kreativní vlně! S našimi akčními produkty vás tvoření bude bavit!


Podzim není jen neradostným loučením s letém a vysokými teplotami, nabízí nám mnohem víc. Využijte prodlužující se večery ke kreativní tvorbě, vyrobte si slušivé dekorace, připravte se na dušičky, Halloween nebo probuďte fantazii i kreativního ducha ve vašich dětech a užijte si společně nezapomenutelné rodinné večery. Naše výrobky vám rády budou dělat společnost...Navíc je pro vás máme v AKCI!

Akční leták ke stažení zde!

 

Podzim – pro někoho nejkrásnější období roku, pro jiné děsivá představa blížící se zimy a nekončících večerů… Hoďte nepříjemné myšlenky za hlavu a využijte večery ve svůj prospěch. V každém z nás totiž dříme kousek kreativního ducha, je na čase ho vzbudit. A my víme, jak a s kým!

 

Šikovní pomocníci pro šikovné ručky za akční podzimní ceny!

Připravte si lahodný nápoj, provoňte byt příjemnou vůni z aromalampy či difuzéru, pusťte si uklidňující hudbu, začtěte se do oblíbené knihy, zahrajte si společně s dětmi deskové hry nebo se vrhněte na tvoření podzimních dekorací, které vnesou do vašeho domu kouzelnou atmosféru. Je spoustu receptů, jak si podzim dokonale užít…

My jsme si pro vás nachystali výběr těch nejlepších a nejspolehlivějších pomocníků, kteří povznesou vaše podzimní tvoření na trošku vyšší level!

 

Tvoření je radost. Buďte akční s našimi akčními výrobky…

Přinesli jste z podzimní procházky barevné listy, nejrůznější plody, uschlé květiny nebo i drobná dřívka? Vdechněte jim nový nádech a vytvořte z nich svěží přírodní dekoraci. S tavnou pistolí a tavnými tyčinkami můžete každý materiál či přírodní kousek „přetavit“ v něco kouzelného a osobitého pro váš domov.

Naše tavné pistole se hodí nejen pro lepení dekorací, ale také je můžete využít i pro lepení hraček až po dřevo, kov a keramiku. Hodí se vám menší, skladnější, v ergonomickém provedení, s vyšším výkonem, pro barevné tavné tyčinky, s nastavitelnou teplotou nebo zkrátka jen s jedinečným designem? Vyberte si z naší akční podzimní nabídky tavných pistolí a tavných lepidel a vytvořte si barevnější podzim! Pokud byste potřebovali poradit s výběrem správné tavné pistole nebo tavných lepidel, připravili jsme pro vás speciální webovou stránku, kde se dozvíte veškeré informace týkající se výběru až po použití.

 

I naši další pomocníci umí dělat zázraky…Promění totiž fádní předměty v neobyčejné a originální kousky. Už tušíte, o koho jde? Vysoce kvalitní dekorativní nátěry ve spreji značky MASTON dodají vašim výtvorům šmrnc a lesk. Mohou být použití na dřevo, kov, sklo, umělé povrchy nebo i na dekorování sušených rostlin. Spreje Maston spray DECOEFFECT vtisknout vašim kouskům měděnou, zlatou nebo chromovou tvář. Spreje Maston spray STONE EFFECT vytvoří na povrchu efekt kamene – žuly, mramoru i pískovce. Snadno použitelní a dobře kryjící sprejová barva Maston spray TERRACOTTA  EFFECT dodá ošetřovanému povrchu bohatý a záživný efekt pálené hlíny, díky spreji Maston spray RUST EFFECT získává povrch skutečně rezavý odstín, a pomocí super matné barvy Maston spray CHALKOBOARD vytvoříte vlastní tabuli doma! Nechte se zlákat naším barevným světem.

 

Vítej, podzime, my jsme připraveni!

PS: Speciální podzimní nabídka platí od 15.9. do 31.12. 2021, při objednávkách nad 5000 Kč od nás navíc získáte jako dárek sadu vánočních čajů pro zpestření nekončících večerů!