bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Letní akce s COROTOPEM


Chystáte se na pravidelnou údržbu nebo kompletní výměnu střechy? Nezapomeňte na střešní fólie! Rozhodně však vsaďte na ty spolehlivé a od prověřeného výrobce. Jen ty vám zajistí dokonalou ochranu střešní konstrukce i tepelné izolace proti pronikání vodní páry z obytného prostoru. Špičkové membrány značky COROTOP jsou zárukou životnosti a dlouhodobé, stabilní kvality. Od 9. srpna do 30. září 2021 navíc s letním dárkem!

Letní měsíce jsou ideální pro pravidelnou údržbu, výměnu nebo rekonstrukci střechy. Rozhodli jsme se, že vám toto pracovní a kutilské období trochu osladíme. K nákupu určitého množství střešních folií* (přesné množství je uvedeno v akčním letáku) v období 9. srpna až 30. září 2021* (platí na online objednávky učiněné v tomto období na našem eshopu www.metrum.cz) vám jako dárek nabízíme profesionální sponkovací kladivo včetně 1000 sponek za jedinečnou cenu 1 Kč! A to stojí za to!

Střešní membrány holandské značky COROTOP minimalizují tepelné ztráty, chrání tepelnou izolaci před vlhkostí, zaručují extrémní odolnost proti všem druhům poškození a nabízejí nepřekonatelnou odolnost proti UV záření a stárnutí. V našem sortimentu značky COROTOP dále naleznete i fasádní, stropní, podlahové membrány a další doplňkové výrobky jako jsou pásky pro montáž, lepení a opravu membrán, těsnicí pásky, pásy a výrobky určené pro montáž a provětrání hřebene střechy, výrobky pro utěsnění komínů, střešních oken a prostupů pláštěm objektu.

Stojíme za profesionály i kutily. Díky naší dlouholeté rodinné tradici, chuti se neustále rozvíjet, přinášet nová neotřelá řešení a schopnosti navázat úspěšné mezinárodní spolupráce jsme schopni našim klientům nabízet nejširší paletu produktů z oblasti průmyslových lepidel a stavební chemie. Mezi naše úspěchy patří i vývoj a výroba vlastních produktů značek ČESKÝ STAVITEL a BULDOK, které ocení i ten nejnáročnější domácí kutil i profesionálové ve stavebnictví a dřevozpracujícím průmyslu.

A kde všude se na produkty Corotop můžete spolehnout se dozvíte ve videu níže.

Ať vám jde práce od ruky!