Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
DomůKatalogStavební chemie, lepidla, tmely → ČESKÝ STAVITEL
Kategorie

ČESKÝ STAVITEL

Kritéria výběru

Cenová hladina:
Řazení:
Položek na stránku:
Obrázkové zobrazení
<< < 1/5 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>
KOTVIX PS polyester 380ml
Kód: 2707001
KOTVIX PS polyester 380ml

Polyesterové dvousložkové kotevní lepidlo pro široké použití v pevném i v dutém podkladu s krátkou dobou tuhnutí. Snadno se aplikuje.

- Skladem: Ano ano
Pro nákup zboží je nutná registrace.
Betomix
 
Betomix

Speciální plastifikační a ztekucující přípravek určený jako přísada do cementových směsí, opravných stěrek, betonů, malt a injektážních hmot.Pro nákup zboží je nutná registrace.
Tekutá lepenka
 
Tekutá lepenka

Dvousložková izolační, elastická, nátěrová hmota na bázi polymery modifikované cementové směsi.Pro nákup zboží je nutná registrace.
Barva na beton
 
Barva na beton

Jednosložková, vodou ředitelná barva na bázi akrylátové disperze. Ideální pro nátěry betonových podkladů, betonových podlah a soklů, schodišťových stupňů, sklepů a pod.Pro nákup zboží je nutná registrace.
Mykol S
 
Mykol S

Speciální sanační fungicidní, algicidní a baktericidní přípravek na stavební materiály. Jako biocidní výrobek je určený také pro malospostřebitele.Pro nákup zboží je nutná registrace.
Dřevosan PROFI
 
Dřevosan PROFI

Vodou ředitelný, koncentrovaný, širokospektrální, ochranný přípravek na dřevo na bázi organických biocidních účinných složek proti dřevokazným houbám, hmyzu i plísním.Pro nákup zboží je nutná registrace.
Montážní pěna ČS
 
Montážní pěna ČS

Pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin a montážních prostorů.Pro nákup zboží je nutná registrace.
Betomix XP
 
Betomix XP

Speciální superplastifikační - silně vodoredukující a ztekucující přípravek určený jako přísada do všech druhů betonů, cementových malt, stěrek a potěrů.Pro nákup zboží je nutná registrace.
Těsnící pás (pro tekutou lepenku)
 
Těsnící pás (pro tekutou lepenku)

Pásy, rohy a průchodky v různých velikostech jsou určeny pro těsnění spár a trhlin ve stavebních konstrukcích v kombinaci s tekutými hydroizolacemi.Pro nákup zboží je nutná registrace.
Adhezní můstek
 
Adhezní můstek

Jednosložkový penetrační přípravek na bázi disperze určený jako adhezní kotvící můstek pro hladké, nesavé a porušené podklady.Pro nákup zboží je nutná registrace.
Mech-stop
 
Mech-stop

Speciální přípravek na bázi kvartérních solí určený pro odstranění řas, mechů a lišejníků ze všech druhů střešních krytin.Pro nákup zboží je nutná registrace.
Dřevosan LIKVID
 
Dřevosan LIKVID

Ošetření krovů, latí, srubů, pergol, dřevěných obkladů, stodol, roubenek, okenních rámů a okenic napadených dřevokazným hmyzem.Pro nákup zboží je nutná registrace.
<< < 1/5 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>
Alkapren Cartell Český stavitel Braven Duvilax LockTip LoxealPolymerCcolorTectaneTesa

Kontakt

METRUM s.r.o
gen.Štefánika 1638, 750 02 Přerov
tel : 581 728 228
fax: 581 728 238
mob: 603 580 525 - 6
e-mail: info@metrum.cz

Odebírání novinek

MajorShop